Adobe Photoshop Fix, Android İçin Yayınlandı!

Bir süredir iOS platformlar için App Store’da bulunan Adobe Photoshop Fix mobil uygulaması, Google Play Store’da yer aldı. Adobe Photoshop Fix Android indir!

Adobe Photoshop Fix, kullanıcılara üstün seçenekler sunarak profesyonel düzeyde fotoğraf düzenleme imkanı sunuyor. Temizlik araçları, yumuşatma ve istediğiniz bölgedeki ışığın miktarını düzenleme gibi birçok üst düzey özellik sunan uygulama, şimdi de Android marketlerde ücretsiz olarak yer almaya başladı.

photoshop-fix-1

Adobe Photoshop Fix Android

iOS için geçtiğimiz haftalarda App Store’da yerini alan Adobe Photoshop Fix, kullanımı oldukça basit ve efekt kontrolünün üst düzeyde olduğu bir uygulama.

photoshop-fix-3

Adobe Photoshop Fix Android

Uygulamada eksiklik olarak ise Instagram’daki gibi hazır efektlerin uygulamada bulunmaması ve fotoğrafların boyutunu uygulama içinde yeniden düzenleme imkanının olmaması gibi bazı eksiklikleri mevcut.

Android için Adobe Photoshop Fix indir > TIKLA İNDİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Adobe Photoshop Fix Android Adobe Photoshop Fix, Android İçin Yayınlandı! için yorumda bulun

    Adobe Photoshop Fix, Android İçin Yayınlandı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adobe Photoshop Fix, Android İçin Yayınlandı! için ilk yorumu yapabilirsin.