2016 KMF şampiyonu SuperMassive oldu!

Kış Mevsimi Finalleri‘nin 2016 yılı şampiyonu belli oldu. Beşiktaş Oyun Hizmetleri ve SuperMassive takımları arasında geçen mücadeleyi SuperMassive kazandı.

League of Legends oyununun her yıl ülkemizde düzenlenen e-Spor etkinliği olan Kış Mevsimi Finalleri bugün itibariyle şampiyonuna kavuştu.

Geçtiğimiz hafta finale adını yazdıran SuperMassive ve BJK Oyun Hizmetleri takımları arasında geçen 4 maçın 3’ünü kazanan SuperMassive takımı bu yılki KMF şampiyonu oldu.

2016-kmf-sampiyonu-supermassive

2016 yılı KMF şampiyonu SuperMassive

Birçok ünlü ismin destek çıktığı SuperMassive takımı aynı zamanda sezon boyunca istenilen performansı veremediği düşüncesiyle kötü yorumlara maruz kalmıştı ama KMF şampiyonluğu ile ne kadar iyi bir takım olduklarını göstermiş oldular.

Ülker SuperMassive

Şampiyonluk Yolunda, Mutluluk Oyunda! Türkiye'nin en büyük markalarından Ülker, artık takımımızın ana sponsoru! Espor'a ve gençliğe olan desteği için Ülker'e teşekkürler.#mutlulukoynanir #MutlulukHerYerde #WeAreSuperMassive

SuperMassive eSports tarafından gönderildi 1 Nisan 2016 Cuma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016-kmf-sampiyonu-supermassive-oldu 2016 KMF şampiyonu SuperMassive oldu! için yorumda bulun

    2016 KMF şampiyonu SuperMassive oldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 KMF şampiyonu SuperMassive oldu! için ilk yorumu yapabilirsin.