24 Saat Canlı Yayın Yapan Twitch Yayıncısı Yayında Öldü!

Canlı yayın platformu Twitch’te 24 saat boyunca yayın yapmak isteyen en iyi World of Tanks oyuncularından olan Brian “Poshybrid” Vigneault, canlı yayın sırasında öldü.

En iyi World of Tanks oyuncularından biri olarak kabul edilen Brian Vigneault, 24 saat canlı yayın yaparak topladığı bağışları Make-A-Wish Vakfı’na bağışlamak istiyordu.

Yayıncı, 24 saatlik yayının 22. saatindeyken sigara içmek için bilgisayarın başından kalktı. Geri dönmediğinde yayını izleyen izleyiciler, kendisinin uyuya kaldığını düşündü.

vigneault-olum

Vigneault’un yayınından bir kare

Bir sonraki gün sesli mesajlaşma uygulaması Discord‘da, arkadaşları Vigneault’u çevrimiçi olarak gördü ve mesaj gönderdi. Ancak mesajları cevaplayan kişi Vigneault’un ölümünü araştıran bir yetkiliydi.

Böylece olay açıklık kazandı ve 24 saat boyunca canlı yayın yapmak isteyen yayıncı, yayının 22. saatinde hayatını kaybetti.

35 yaşında ve üç çocuk babası olan Vigneault’un ölüm sebebi henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. twitch-24-saat-yayin-yapmak-isteyen-yayinci-oldu 24 Saat Canlı Yayın Yapan Twitch Yayıncısı Yayında Öldü! için yorumda bulun

    24 Saat Canlı Yayın Yapan Twitch Yayıncısı Yayında Öldü! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 24 Saat Canlı Yayın Yapan Twitch Yayıncısı Yayında Öldü! için ilk yorumu yapabilirsin.