4.5 Yıl’da Yapılan Galekin Krallığı Adlı Minecraft Haritası!

Günümüz grafiklerine göre oldukça düşük olan fakat mekanik olarak bir şaheser oyun olan Minecraft için yapımı 4.5 yıl süren bir harita yapıldı: Galekin Krallığı

Oyuncularına sonsuz yaratıcılık imkanı sunan popüler blok oyunu Minecraft için Linard isimli bir oyuncu tam 4.5 yıl boyunca çeşitli bloklar kullanarak dev bir harita yaptı.

minecraft-galekin-kralligi-haritasi-2

Galekin Krallığı adını verdiği bu Minecraft haritasının yapımı tam tamına 4.5 yıl sürmüş ve gerçekten alıntılanmış bir yer değil. Yani tamamen haritayı yapan kişi olan Linard’ın hayal gücü ile yapılan bir harita.

minecraft-galekin-kralligi-haritasi-3

Haritadaki her şeye girip çıkmak mümkün ve aynı zamanda devasa yapıtlar da bulunuyor. Sadece tasarımıyla değil aynı zamanda harita yapımcısı o kadar güzel bir harita yapmış ki, gerçek manzaraları andıran bir görünümü var.

minecraft-galekin-kralligi-haritasi-1

Minecraft oyunu severlerin yeni gözdesi olabilecek harita olan Galekin Krallığı haritası indirilmeye henüz sunulmadı fakat aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek bu muhteşem haritayı keşfedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. minecraft-galekin-kralligi-haritasi-2 4.5 Yıl’da Yapılan Galekin Krallığı Adlı Minecraft Haritası! için yorumda bulun

    4.5 Yıl’da Yapılan Galekin Krallığı Adlı Minecraft Haritası! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 4.5 Yıl’da Yapılan Galekin Krallığı Adlı Minecraft Haritası! için ilk yorumu yapabilirsin.