Acunn.com’a Google’dan Ceza Geldi!

Google, yeni algoritmasını duyurmasından sonra bazı popüler sitelere ceza kesmişti. Bunlardan birisi de Acun Ilıcalı’ya ait olan acunn.com oldu.

Kullanıcılarına en doğru arama sonucunu vermeye çalışan Google, bu hedefi için güncellediği algoritmasıyla beraber Google sonuçlarına yakışmayacak düzeydeki sitelere ceza veriyor.

Google’ın internet sitelerine kestiği bu cezadan tanıdık bir site olan Acun Ilıcalı’ya ait olan acunn.com da nasibini aldı. Google’a acunn yazdığınızda acunn.com‘a ait hiçbir sonuç çıkmıyor.

acunn-google-sonuclari-ceza

Verilen bu cezanın Google’ın yeni algoritması ile ilgili olup olmadığı bilinmiyor ama tam da bu güncellemeden hemen sonra yapılması, değişen algoritmayı işaret ediyor.

  • Acunn Google News’ten de banlandı

Aynı zamanda acunn.com internet sitesi, Google‘ın haberler servisi olan News‘tan da banlandı ve haberler sekmesinde şuan acunn.com’a ait bir haber çıkmıyor.

acunn-google-ceza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Acunn.com’a Google’dan Ceza Geldi! için yorumda bulun

    Acunn.com’a Google’dan Ceza Geldi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Acunn.com’a Google’dan Ceza Geldi! için ilk yorumu yapabilirsin.