Adriana Lima, Instagram’da Mevlana fotoğrafı paylaştı!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima, 14 Şubat‘a ithafen Instagram‘da Mevlana Celaleddin Rumi‘nin sözünün yazdığı bir fotoğrafı paylaştı.

Sevgililer Günü‘nün gelmesiyle her insan farklı bir telaş içerisindeydi. Kimisi sevdiği kişiye hediye almanın peşinde, kimisi ise hiç umursamıyordu.

Ünlü model Adriana Lima ise Sevgililer Günü‘ne farklı bir açıdan bakarak “ruhani” bir yaklaşım yaptı. Ünlü manken Instagram hesabından Mevlana‘nın sözünün yazılı olduğu bir fotoğrafı paylaştı.

 

adriana-lima-mevlanaAdriana Lima‘nın paylaştığı Mevlana sözünün İngilizce tercümesinde “Güzelliğime aldanma, yüzümün güzelliği ruhumun ışığından gelir” anlamına geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. cansu dedi ki:

  Mevlana hazretlerinin tüm sözleri çok ince ve güzel sözler bu sözleri paylaşması güzel olmuş ama ingilizce olarak paylaşmış ne derece tam olarak söz çevrilmiştir bilemem onu

 2. Zafer dedi ki:

  Çok güzel bir manken çokda sempatik. Acun sayesinde kendisini daha iyi tanıdık ve daha iyi sevdik. Yaptığı hareketler ile sevgimiz sürekli artıyor kendisine.

 3. sezai dedi ki:

  vay be adriana bile paylaşmış tabi paylaşacak. Çünkü mevladan daha iyi söz ustası var mı? Gerçek aşk adamı var mı? yok. mevlana hazretlerinin her sözünde aşk kokar ve Allah aşkıdır bu.

 4. Kerem dedi ki:

  Mesut ronaldoyu arda messiyi acunda adrianayı islama getiriyor anlaşılan :))

 5. cwlerde dedi ki:

  Yüzünün güzelliği, ruhunun ışığından gelir. Sen gayri müslim halinle bu sözü benimsemiş ve paylaşmışsın ki bir çoğu nimetin ve bereketin nerden geldiğini hala benimseyememiş. Hala şansını zorluyor ve yaradanını unutuyor. Allah onların gözünü ve zekasını açsın ki doğruyu ve doğruları onların aklına düşürenleri idrak edebilsinler…

 6. harun dedi ki:

  Adrina zaten bizden biri. Mankenliği bıraktıktan sonra göreceksiniz Müslüman olacak. Sık sık Türk Televizyon reklamlarında kendisini görüyoruz. Bizim Mankenlere bakın bide Adriana’ya bakın. Maşallah çok güzel..

 7. selami dedi ki:

  Sosyal medyada sürekli patlıyor bu tarz konularla, herkes işsiz olunca.. Adriana Lima sende biyerlerini açıp açıp Mevlana paylaşınca aklanıyorsun.. Emin ol!