Akıllı bileklik Samsung Gear Fit

Tüketici elektroniği konusunda dünya devleti arasında yer alan samsung, akıllı cihazlar üretiminde gayet iyi bir yere sahip. Yıllardır pek çok kullanıcı için özel olarak ürettiği ürünler ile ilgi çekmeye devam ederken, akıllı teknolojiyi her bir ürüne gayet iyi uygulamaktadır. Yine bunlar arasında yer alan ürünlerden birisi de akıllı bileklik olarak tanımlanan, Samsung Gear Fit.

Bahsettiğimiz bu ürün, teknik özellikleri bakımından oldukça kullanışlı. Yine Fitness bandı olarak da kendini farklı bir yere çekmekte olan Fit 2 inceleme altında. Bazı teknik özellikler hakkında bilgiler vermek gerekirse, güncel teknoloji haberleri olarak şu bilgilere yer verebiliriz.

  • SUPER AMOLED EKRAN

GPS ve nabız ölçer özelliklerinin yanı sıra kavisli tasarımı ile SUPER AMOLED EKRAN, ürün özellikleri arasında yer alıyor. Akıllı bileklik olarak dizayn edilmiş bu ürün, ikinci sürümü ile kullanıcılarına yardımcı oluyor. Akıllı saate ve bir fitness bandı şeklinde tasarlanmasından dolayı farklı amaçlar için tercih edilebilmektedir. Sıra dışı tasarımı ve ergonomik yapısı ile birlikte, donanım açısından zenginleştirilmiş bileşenleri de ilgileri üzerine toplayanlar arasında.

  • Hafif ve şık tasarım

Kavisli özel tasarımı ile bileği iyi kavrayacak bir ergonomik yapıya sahip. Yine hafif olması da tercih sebepleri arasında yer alırken, otalama olarak 29 gram olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcısına ergonomik yapısı ile herhangi bir rahatsızlık vermemesinin yanı sıra 1.5 inç ekran büyüklüğü de kolay kullanıma imkân tanıyor.

Her ne kadar görüntü kalitesi iyi olsa da, çok güneşli ortamlarda istenilen verim parlaklık özelliklerinden dolayı alınamayabiliyor. Yine bildiğiniz gibi parlaklık ayarı yüksek olmayan akıllı telefonlarda da çok aşırı güneşli günlerde görüntü alabilmek zor oluyor.

  • Android telefonlar ile uygun

Her ne kadar bazı telefon modellerine uygun olmasa da, neredeyse tüm android modellerine uygun demek mümkün olabiliyor. Yazılımsal olarak bu imkan sağlanırken, yine de sağlıklı bir kullanım için hangi modeller ile uygun olduğu konusunda da araştırmalar yapabilirsiniz.

Diğer güncel teknoloji haberleri ve daha fazlası için web adresimiz üzerinde yer alan diğer başlıklara göz atabilir, konu hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. guncel-teknoloji-haberleri Akıllı bileklik Samsung Gear Fit için yorumda bulun

    Akıllı bileklik Samsung Gear Fit için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akıllı bileklik Samsung Gear Fit için ilk yorumu yapabilirsin.