“AMD Mi Daha İyi, NVIDIA Mı?” Tartışması Kanlı Bitti!

Donanımla uğraşan kullanıcıların her zaman tartıştığı “AMD mi daha iyi, NVIDIA mı?” konusu, şimdi de kan döktü. Bir genç, AMD savunucusu arkadaşını öldürdü!

İnternette yer alan forumlarda, sözlüklerde ve hatta sosyal medyada sık sık hangi ekran kartı markasının, hangi işlemci markasının veya hangi klavyenin daha iyi olduğuna dair tartışmalar sürekli dönüyor.

Rusya‘da gerçekleşen iki arkadaşın tartışmasında kan döküldü. Aleksander Trofimov birkaç yıl önce çalıştığı arkadaşı Evgeny Lylin‘i evine davet etti. Sarhoş olan iki arkadaş arasında hangi ekran kartı soğutucusunun daha iyi olduğu üzerine tartışma başladı.

amd-mi-nvidia-mi-kavgasi-kanli-bitti

Aleksander Trofimov ve Evgeny Lylin

Sarhoşluğun etkisinden ilerleyen tartışma kavgaya dönüştü ve NVIDIA ekran kartlarının daha iyi olduğunu savunan Aleksandr, AMD ekran kartlarını savunan arkadaşı Evgeny’i bıçaklayarak öldürdü.

Akıl almaz olayda arkadaşını öldüren Aleksandr’ı, mahkeme 9,5 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. amd-mi-nvidia-mi “AMD Mi Daha İyi, NVIDIA Mı?” Tartışması Kanlı Bitti! için yorumda bulun

    “AMD Mi Daha İyi, NVIDIA Mı?” Tartışması Kanlı Bitti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “AMD Mi Daha İyi, NVIDIA Mı?” Tartışması Kanlı Bitti! için ilk yorumu yapabilirsin.