Android 6.0 Launcher yayınlandı, indir!

Android’in son sürümü Marshmallow ile beraber gelen Launcher, standart Android sürümleri için uyarlandı ve yayınlandı.

Google geçtiğimiz dönemlerde Android M güncellemesine Android Marshmallow adını vermiş ve performans, stabilite ve görsel iyileştirmelerle göz doldurmuştu.

google-now-launcher-12-indir-download

Google şimdi de safkan Android arayüzü bulunmayan telefonlar ve tabletler için Google Now Launcher adlı uygulamayı piyasaya sürmüştü. Sesli asistan odaklı olan bu Launcher sayesinde safkan Android akıllı cihazlarda tüm Android sürümlerinde kullanma deneyimini sağlıyor. Önümüzdeki günlerde Android 6.0 Marshmallow için Google Now Launcher‘e 1.2 güncellemesi gelecek.

google-now-launcher-12-indir-download-1

Android 6.0 Marshmallow ile yenilenen görsel değişiklikleri bu güncelleme sayesinde görebileceksiniz. Güncellemeyi Google Play Store’dan önce APKmirror sitesi tarafından yayınlandı.

Android 6.0 Marshmallow ile gelecek Launcher’ı şimdiden test etmek istiyorsanız, 1.2 APK dosyasıburadan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Android-M-Launcher Android 6.0 Launcher yayınlandı, indir! için yorumda bulun

    Android 6.0 Launcher yayınlandı, indir! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Android 6.0 Launcher yayınlandı, indir! için ilk yorumu yapabilirsin.