Android 7.0 tanıtım tarihi belli oldu!

Google’ın işletim sistemi olan Android‘in 7.0 sürümü olarak adlandırılan ve Android N olarak da bilinen son sürümünün görücüye çıkacağı tarih belli oldu.

18 Mayıs‘ta gerçekleştirilecek olan ve Google‘ın en büyük etkinliği olarak bilinen Google I/O‘da Android N olarak adlandırılan Android 7.0‘ın tanıtılması bekleniyor.

 

900 dolar bilet fiyatıyla gerçekleşecek olan Google I/O etkinliğinin biletleri de 8-10 Mayıs tarihleri arasında satışa sunulacak. Öte yandan Google I/O bilindiği gibi geliştiricilere yönelik bir etkinlik ve Google genelde bu etkinliklerde köklü yenilikleri duyuruyor.

Geçtiğimiz günlerde Google, Android N’in (Android 7.0) görüntülerini paylaşmış ve menü sistemini kaldırdığı için de eleştirilmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gökhan dedi ki:

    Sonunda güzel bi haber geldi. Android kullanıcısı olarak İOS’a göre kat kat üstün olduğunu düşündüğüm bir yapı. bilgi için teşekkürler

  2. Engin dedi ki:

    Vay be android bu kadar ilerledimi seriye bağlamış gibi yükselmiş sanki helal olsun androide 🙂 ama 10.sürümüde çıkarsa android sonuç olarak merak ettim bu sürümü çıksında bi bakalım ne değişiklikler yapılmış..

  3. Fatih dedi ki:

    Android 7 ne ara geldi yada ben mi çok geride kaldım? Benim telefonum hala 4.2.2 sürümünde üzerini desteklemiyor. Yeni telefon alacaktım en iyisi android yeni sürümünü bekleyeyim.