Apple, Twitter’dan müşteri hizmetleri desteği sağlayacak!

Dünyanın en büyük teknolojik ürün firmalarından olan Apple‘ın müşteri hizmetleri birimi artık Twitter‘dan canlı yardım sağlayacak.

İnternetin gelişmesiyle ve herkesin artık online olmasıyla beraber firmalar da internetten alışveriş ve satışın yanı sıra müşterilerle iletişim kurmayı da sağlıyor.

Bunun son örneği de dünyanın en değerli teknoloji firması Apple oldu. Apple, müşteri hizmetleri birimini Twitter’a kaydetti ve bu hesabın müşteri hizmetleri ve destek için kullanılacağını duyurdu.

apple-twitterdan-musteri-hizmetleri-destegi-saglayacak

  • Apple Müşteri Hizmetleri Twitter‘da her türlü desteği verebilecek mi?

Apple, müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşarak destek sağlamayı amaçlıyor fakat her türlü sorunu da Twitter üzerinden çözecek diyemeyiz. Müşterilerine birçok çeşitli konuda destek sağlamayı hedefleyen Apple, doğal olarak teknik destek gerekebilecek müşterilerini de tabii ki Genius Bar’lara çağıracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. apple-twitterdan-musteri-hizmetleri-destegi-saglayacak2 Apple, Twitter’dan müşteri hizmetleri desteği sağlayacak! için yorumda bulun

    Apple, Twitter’dan müşteri hizmetleri desteği sağlayacak! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple, Twitter’dan müşteri hizmetleri desteği sağlayacak! için ilk yorumu yapabilirsin.