Artık YouTube Videoları İnternetsiz İzlenebilecek!

Google‘ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı, yavaş internete sahip ülkelerde kullanılabilecek YouTube Go uygulaması yayına alındı.

Google, YouTube platformunun dünyanın daha fazla ülkesinde erişimini arttırmak için yeniden tasarlanan ve düzenlenen YouTube’un yeni uygulamasında veri kullanımı en aza indiriliyor.

YouTube Go uygulaması, Hindistan’daki kişilerin fikirleri doğrultusunda tasarlanmış ve internet bağlantı altyapısı kötü olan ülkelerde de YouTube hizmetinin devam edebilmesi için geliştirilmiş.

youtubego

YouTube Go uygulaması

Tüm platformlara uyumlu olarak geliştirilen YouTube Go uygulamasının en büyük özelliklerinden birisi de videoları istenilen kalitede indirip çevrimdışı izleme imkanı.

Kullanıcılara bu özellikleri sunan YouTube Go uygulaması şuan Hindistan’da kullanıma açıldı. Siz de buraya tıklayarak uygulamanın sayfasına giderek kayıt olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. youtube-go Artık YouTube Videoları İnternetsiz İzlenebilecek! için yorumda bulun

    Artık YouTube Videoları İnternetsiz İzlenebilecek! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Artık YouTube Videoları İnternetsiz İzlenebilecek! için ilk yorumu yapabilirsin.