Ayyıldız Tim, Facebook’u hackleyecek!

Ayyıldız Tim’in yetkili kişileri tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Ayyıldız Tim mensubu hackerlarının hedefi Facebook’u hacklemek..

Dış ülkelere karşı ülkemizi siber alanda savunmak için yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Ayyıldız Tim, yeni hedefinin Facebook’u hacklemek olduğunu açıkladı. Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, daha önce de birkaç defa hacklenmek istemişti fakat hiçbir zaman tam olarak hacklenememişti.

facebook-ayyildiz-tim-hack

Ayyıldız Tim’in Facebook’u hacklemek istemesinin sebebi de diğer hacker gruplarıyla benzer. Yapılan bazı açıklamalara göre Facebook terör propagandası yapan sayfaları kapatmak yerine Ayyıldız Tim’in Facebook hesabını kapatması, Facebook’u hackleme isteğini doğurmuş.

Ayyıldız Tim’in Facebook’u hacklemek için yaptığı çalışmalar 6 aydır sürüyormuş. Söylenildiği kadar kolay ve diğer sitelere göre hacklenme durumu zor olan Facebook’u hacklemek bakalım mümkün olacak mı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. facebook-ayyildiz-tim-hacker Ayyıldız Tim, Facebook’u hackleyecek! için yorumda bulun

    Ayyıldız Tim, Facebook’u hackleyecek! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ayyıldız Tim, Facebook’u hackleyecek! için ilk yorumu yapabilirsin.