Balkonlarınız için Eşiksiz Cam Balkon Sistemi

Mekanların daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan eşiksiz cam balkon sistemi  sadece yatay olarak hareket ederek size kullandığınız mekanı  daha çekici hale getirir. Alt bilyalı rulmanlar ile  kanatlarını sağa ve sola kolayca taşınmasını sağlar. Ayrıca kanatlar içeri veya  dışarı katlanmadığından ötürü her türlü perde uygulanmasına müsait hale gelir. Kanatlara takılan birtakım kilitler sayesinde ise tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini özel bir tasarım baza kapağı sayesinde sıralı bir biçimde çekmektedir.Bu sistemde kullanılan cam fitili de kolay kullanımın beraberinde şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

ısıcamlı katlanır cam balkon sistemleri

Eşiksiz Cam Balkon Sistemi Özellikleri Nelerdir?

  • Eşiksiz sürme cam balkon sisteminde istenildiği kadar kanat sayısı uygulanabilmektedir.
  • Eşiksiz sürme sistemlerinde teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm  tek cam ya da lamine camın kullanımı için uygundur. Darbeye dayanıklı olan temperli cam kullanımı olduğu için kırılma halinde herhangi bir tehlike arz etmez.
  • Dar balkonlarda balkonların alanını aynen korumaktadır. Böylece balkona giriş veya çıkış noktalarına engel olmaz.
  • Alüminyum fitil ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca alüminyum fitillerin dayanıklı olarak bilinen yapısından dolayı şiddetli rüzgar, yakıcı güneş ışınları ve sağanak yağmura karşı maksimum bir sızdırmazlık elde edilmiştir.
  • Kanatlarda kullanılan ara kapaklar ile camlar kullanıcının istediği bir yere toplanır.
  • Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası sayesinde kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.

Yeni Nesil Çift camlı – ısıcamlı cam balkonlar 14mm cam kalınlığı

Alüminyum Fitil Nedir?

Camlarda yeni bir estetik anlayış yaratmayı amaçlayan firmaların son zamanlarda sıkça kullandığı ve kullanan kişilerin de memnun kaldığı cam ürünü olan fitillerin çeşitleri arasında alüminyum fitil de yer almaktadır. Estetik, konforlu, yalıtım sağlayan bu ürünlerin teminatı internette bulunan siteler aracılığıyla online olarak veya yaşanılan şehirde bulunan dükkanlardan alınarak yapılabilir. Cam balkon fitili Ankara başta olmak üzere birçok  şehirde bulunabilecek bir üründür.Alüminyum fitillere gelecek olursak çekilen kıl fitiller izolasyonu ve camın esnemesini daha iyi sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Alüminyum fitilde aralarında kullanılan mıknatıs izolasyonu sayesinde daha iyi bir yalıtım sağlanacağı düşünüldüğü için piyasaya sürülmüştür ve tercihler arasında da yer almaktadır.

Kaynak : Fitilshop.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bahcelievler-emek-montaj Balkonlarınız için Eşiksiz Cam Balkon Sistemi için yorumda bulun

    Balkonlarınız için Eşiksiz Cam Balkon Sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balkonlarınız için Eşiksiz Cam Balkon Sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.