BBC’den yenilik: Müzik arama programı!

BBC, yaptığı duyuruda yeni bir müzik arama programı geliştirecek. Program Spotify benzeri olacak.

BBC tarafından yapılan duyuruya göre, müzik arama ve çalma özelliği bulunan bir program geliştirecek. Programda aylık olarak seçilen 50.000 parça bulunacak ve kullanıcılar rahatlıkla dinleyebilecek.

bbc-muzik-programini-duyurdu

Çıkacak olan müzik programı hakkında bilgiler veren BBC, bütün bilgileri “British, Bold, Creative” raporunda yayınladı. BBC ise kendi programı hakkında şunları söyledi; “Bu yeni dijital müzik platformu sayesinde kullanıcılara uzunca bir süredir yaptığımız gibi güvenilir bir rehber sunacağız. Bu işlerimizi de bizi tercih eden dinleyicilerimiz ve İngiltere müzik piyasası ile yapacağız. BBC‘nin tamamen kendi imkanlarıyla bütün dünyadaki müziklerin araştırma ve dinlenmesi için kurulacak programımız, kullanıcılarımız için birçok radyo ve TV kanallarını barındıran bir platform olacak.”

Bunlardan harici olarak BBC, kendi yayınlarıyla yılda 40.000 saatten fazla müzik yayını yaptığını ve bu program sayesinde henüz tanınmamış ve kendini ön plana çıkaramamış sanatçı ve şarkıların yer alacağını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bbc-muzik-arama-ve-calma-programini-duyurdu BBC’den yenilik: Müzik arama programı! için yorumda bulun

    BBC’den yenilik: Müzik arama programı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BBC’den yenilik: Müzik arama programı! için ilk yorumu yapabilirsin.