Bluetooth Nabız Ölçer Kulaklık

Samsung, tüketici elektroniği üretiminde, Dünya da devler arasında yer alırken, elbette ki pek çok farklı amaç için üretilen ürünlere ev sahipliği yapıyor. Bu ürünler arasında, akıllı saatler, akıllı televizyon ve telefonlar, bilgisayarlar yer alırken, bunların yanı sıra lansman ile birlikte nabız ölçeri de kullanıcılarına sundu.

  • Bluetooth kulaklık

Bahsetmekte olduğumuz nabız ölçer cihazı, bluetooth kulaklık kapsamında yer alıyor. Ürün adı ise, Samsung Gear IconX olarak belirlenmiştir.

Günlük yürüyüşler, koşular ya da diğer kondisyon hareketleri için oldukça tercih edilir bir ürün olurken, genel olarak sporseverlerin tercihleri arasında yer alacak gibi. Fitness uygulamaları ve MP3 desteği de olan bu ürün, tamamen kablosuz özelliklere de sahip. Bundan dolayı da oldukça kolay kullanıma sahip oluyor.

  • Hem müzik hem de spor keyfi

Egzersizlerinizi yaparken, nabızlarınızı kontrol etmek adına bir cihaz kullanmak istiyorsanız, beraberinde müzik keyfini de yaşayabilirsiniz. Elbette ki bu cihaz son günlerde gelişimler ile birlikte sizlere sunulan Samsung Gear IconX oluyor. Bu özelliklerinin yanı sıra pek çok farklı ek özellik bulundurmasıyla birlikte, diğer rakip ürünlerinden daha farklı bir hale geliyor. Elbette ki Samsung üreticileri bu konuda oldukça iyi olurken, güncel teknoloji haberleri kategorilerine konu oluyor ve işlerini gayet te profesyonel olarak gerçekleştiriyor.

  • Sağ ve sol kulağa uyumlu

Genel olarak bu tip kulaklıklar tek kulağa uyumlu olarak üretilebilmektedir. Fakat bahsedilen bu ürün, hem sağ hem de sol kulak uyumu ile kullanımı daha çeşitli hale getirmiş. Bu kulaklıklar ise birbirine her hangi bir kablo ile bağlı değildir. Bu da elbette ki tercih sebepleri arasında yer alıyor. En büyük özelliği de aslında bu olarak tanımlanabilir. Her ne kadar daha iyi müzik keyfi iki kulaklığın birbirine bağlı olması ile yaşanıyor gibi olsa da, demek olacak ki samsung bu sorunu kökten çözmüş olacak ki kablolu bağlantıyı tamamen ortadan kaldırmış.

  • Kullanımı basit

Satın aldığınız bu ürünü, kutusundan çıkartarak, bluetooth bağlantısını kolaylıkla kurarak kullanabilirsiniz. Kulanım için 4GB hafıza ayrılmış olurken, ortalama 1000 adet şarkı kayıt etme imkânı vardır. Yani müzik dinlemek için de herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymayacaksınız. Diğer güncel teknoloji haberleri için bizleri takip etmeye devam edin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. samsunggeariconx5-guncel-teknoloji-haberleri Bluetooth Nabız Ölçer Kulaklık için yorumda bulun

    Bluetooth Nabız Ölçer Kulaklık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bluetooth Nabız Ölçer Kulaklık için ilk yorumu yapabilirsin.