Cep telefonu dinleme programı!

İlgiyle kullanılan akıllı telefon programları arasında ilk sırada olan biride casus telefon programları, insanların en çok işine yarayan arasında yer alıyor.

Çocuklarını takip etmek isteyen aileler veya kıskanç eşler tarafından da sıklıkla kullanılan casus telefon yazılımları , veya çalışanları dinleme merakı içinde olan işverenler kullanmayı seçtikleri bu casus yazılım, telefona gelen ve o telefondan yapılan tüm konuşmaların dinlenebilmesini sağlamaktadır. İnternette cep telefonu dinleme programı indir reklamını gören insanlar ilgiyle bu casus telefon programı inceleme ve kullanma arzusu taşımaktadır. Kullanıldığı yerler ve faaliyetleri de göz önüne alındığında bu yazılımlar çok daha fazla ilgi görmektedir.

Spy telefon takip programını satın almadan önce 2 gün ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

Çocuklarının telefonlarını dinleyerek kimlerle ne konuştuklarını, kimlerle arkadaşlık ettiklerini öğrenme konusunda telefon takip programı anne babaların çok işine yarıyor. Hele de toplumdaki suç oranlarının büyük bir yüzdesinin çocuklara zarar vermesi ve çocuklarla bu kötü niyetli insanların ilk temasının mobil cihazlarla ve Facebook gibi sosyal ağlarla sağlanması anne babaların bu konuda önemli tedbirler almasını gerektirmektedir. Evlatlarını böyle kötü fikirli insanların şerrinden kurtarmak isteyen aileler,  cep telefonu izleme programı indir reklamını gördükleri anda hemen incelemekte ve bunu gayet güvenli bir koruma şekli olarak görmektedir. Telefonlara indirilen bu casus telefon yazılımı ile çocukların kimlerle ne konuştuğunu ve yazıştığını takip edebilen anne ve babalar bu konuda bir rahatlama yaşamaktadır.

  • Android telefon dinleme programı

Spy telefon takip programı ile eşler de birbirlerini dinleyerek gizli yaptığı konuşmaları öğrenebilmektedir. Gerek kadın gerekse erkek, eşinin yanında değilken konuştuğu insanları, nerelere gittiğini merak ettiğinde bu yazılımı kullanmakta ve öğrenmek istediği her bilgiye sahip olmaktadır. Eşine karşı güvensizlik hisseden erkek ya da kadın, cep telefonu dinleme yazılımı reklamına duyarsız kalmamakta ve endişe duyduğu konular hakkında bilgi edinebilmektedir.

Telefon dinlemesi sayesinde iş yerinde gizli konuşulan her şey de açığa çıkarılabilmekte,  iş yeri sahibi, çalışanlarını dinleme programları ile dinleyerek onların iş hakkındaki performanslarını ve kendiyle ilgili konuştuklarını dinleyebilmektedir. Birbirileri hakkındaki gizli konuları öğrenmek isteyen arkadaşlar da bu dinleme yazılımını tercih eden guruplar arasındadır. Android casus yazılım, ortam dinleme gibi bir işlev de görmekte, yazılımın yüklü olduğu ortamda belli bir mesafeye kadar yapılan bütün konuşmalar dinlenerek kaydedilebilmektedir. Ayrıca aynı ortamdan telefonun kamerası ile gizlice fotoğraf da çekilebilmektedir.

  • Android telefon takip yazılımı

Tüm akıllı telefonlarda ve Android işletiminin tüm sürümlerinde kolayca kullanılabilen casus dinleme yazılımı, ücreti ödenerek alındığında casus telefon yazılımı telefona indirilerek basit bir şekilde kurulumu yapıldıktan sonra bir iki dakika içinde çalışmaya başlamaktadır. Hedef telefona gelen aramaların ve mesajların takip edilerek görülmesine ve kaydedilmesine yarayan bu telefon dinleme yazılımı dünyanın her ülkesinde çalışacak şekilde tasarlanan harika bir casus uygulamadır.

cep-telefonu-dinleme-programi2

Cep Telefonu Dinleme Programı

Cep telefonu takip programı indir linkini tıklayan insanlar, yazılımın yer tespiti özelliğinden de faydalanmaktalar. GPS özelliği ile hedef telefonu kullanan insanın nerede olduğu saniyeler içinde uydu aracılığıyla %100 doğruluk oranıyla bulunabilmektedir. Üstelik bu özellik telefonun kendi GPS ayarı kapalı olsa da çalışmaktadır. Kaybolma risk gurubu içinde bulunanlar için bu özellik çok fayda sağlamaktadır. Buraya kadar sadece casus yazılımın nerelerde kullanıldığından ve insanlara sağladığı kolaylıklardan bahsetmiş olsak da fiyatı da ayrı bir konu başlığı altında anlatalım istedik. O kadar özellikten sonra bu yazılımların çok yüksek tutarlarda olacağını ve bütçeleri zorlayacağını düşünenler yanılıyor. Çünkü yıllık 899 TL kadar bir ücret karşılığında yukarıdaki faydaların hepsine sahip olmak mümkün. Telefon dinleme programı indir yazan güvenilir sitelerden edineceğiniz bu casus telefon dinleme programları, işlevlerine göre gerçekten de rahatlıkla alınabilecek fiyatlara sahip görünüyor.  Ayrıca peşin ya da kredi kartı seçenekleri de ödemede size sunulan seçenekler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. cep-telefonu-dinleme-programi Cep telefonu dinleme programı! için yorumda bulun

    Cep telefonu dinleme programı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cep telefonu dinleme programı! için ilk yorumu yapabilirsin.