CIA, yıllardır gizli olan UFO belgelerini açığa çıkardı!

ABD’nin Merkezi İstihbarat Teşkilatı olan CIA, 1940 ve 1950‘li yıllara ait olan yüzlerce UFO‘larla ilgili belgeyi kamuoyunun erişimine açtı.

CIA‘in “Bizim ‘X-Files‘ dosyalarımıza göz atın” başlığıyla kamuoyuna açtığı yüzlerce belge, tanımlanamayan gök cisimleri ve uzaylılarla ilgili araştırma sonuçlarını içeriyor.

 

1940 ve 1950‘li yıllara ait olan bu belgelerde UFO ve uzaylılar hakkında dünya tarihinde şimdiye kadar hiç ortaya çıkmamış olan bilgilerin olduğu iddia ediliyor.

Binlerce belge içinden toplam 10 belgeyi öne çıkaran CIA, dizinin iki ana karakteri olan FBI ajanları Fox Mulder ve Dana Scully‘nin “bu belgeleri UFO‘ların ve uzaylıların varlığını kanıtlamada kullanabilecekleri” şeklindeki ifadelere yer vererek okurların dikkatini çekti.

 

Yayımlanan belgeler arasında İspanya, Güney Afrika, Doğu Almanya ve Fas gibi dünyanın farklı ülkelerinden UFO‘larla ilgili gönderilen raporlar olduğu görülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ufo-fotograflari CIA, yıllardır gizli olan UFO belgelerini açığa çıkardı! için yorumda bulun

    CIA, yıllardır gizli olan UFO belgelerini açığa çıkardı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CIA, yıllardır gizli olan UFO belgelerini açığa çıkardı! için ilk yorumu yapabilirsin.