Çok Az Kişi Tarafından Bilinen 20 İnternet Sitesi!

İnternet alemini adeta başka bir yeryüzü olarak düşünebiliriz. Bu farklı dünyada, işimize yarayacak ve az kişi tarafından bilinen internet siteleri var. İşte o siteler!

http://unfurlr.com – İnternet aleminde gezdiğiniz internet sitesinin zararlı olup olmadığını kontrol eder, eğer zararlıysa siteden çıkmanız için sizi uyarır.

http://copypastecharacter.com – Klavyelerde yer almayan bazı özel karakterleri ve simgeleri bulmanızı ve kullanmanızı sağlayan internet sitesi.

http://www.iconfinder.com – Tasarımcılar için yüksek kalitedeki ikonları ücretsiz ve net olarak sergileyen web sitesi.

http://wolframalpha.com – Teknoloji devi Apple tarafından bile desteklenen, dünyanın en doğru sonuçlarını veren arama motoru.

http://www.pdfescape.com – PDF dosyalarını düzenlemeyi bilmeyenler veya biraz tüyo almak isteyenler için yapılmış bir PDF düzenleme sitesi.

http://www.flightstats.com – Bulunduğunuz bölgede veya dünya üzerindeki uçakların nereye doğru uçtuklarını rota olarak takip etmenizi sağlayan site.

http://www.whoishostingthis.com – Hangi internet sitesinin hangi sunucuda barındığını size tek bir tuşla söyleyen internet sitesi.

http://www.alertful.com – Hayatınızda önemli olaylarınızı ve anılarınızı kaydetmenizi sağlayan ve zamanı geldiğinde bunları size hatırlatan servis.

https://lastpass.com – Üst düzey koruma kalkanlarıyla, şifrelerinizi ve özel bilgilerinizi saklamanıza yardımcı olan bir internet sitesi.

https://mapc.am – Dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi bir kişi ile canlı olarak sohbet etmenizi sağlayan internet sitesi.

https://jog.fm – Koşu yaparken dinleyebileceğiniz binlerce müzikleri sizin için listeleyen ve dinlemenizi sağlayan web sitesi.

http://gifctrl.com – GIF görsellerini terse çevirmenizi sağlar.

http://kleki.com – Program indirmeden online olarak PhotoShop avantajlarını kullanabileceğiniz site.

http://kuler.adobe.com – Size en çok kullanılan renklerin ne olduğunu ve bir rengin renk kodunu söyleyen web sitesi.

http://everytimezone.com – Dünyadaki tüm ülkelerin saatlerini anında öğrenmenizi sağlar.

http://marker.to – İnternette gezinti yaptığınız sitelerde, hoşunuza giden cümleleri sarıya boyamanızı ve paylaşmanızı sağlar.

http://new.myfonts.com/whatthefont – Bir görseldeki yazı fontunun hangi yazı fontu olduğunu kolaylıkla bulmanızı sağlar.

http://www.followupthen.com – Kendinize ileri bir tarihten mail göndermenizi sağlayan bir servis.

http://zerodollarmovies.com – YouTube üzerinde uzun süreli film veya videoları bulmanızı sağlar.

https://app.prntscr.com/tr – Anlık ekran görüntüsü (screenshot) almanızı sağlayan bir araç.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. az kişi tarafından bilinen internet siteleri Çok Az Kişi Tarafından Bilinen 20 İnternet Sitesi! için yorumda bulun

    Çok Az Kişi Tarafından Bilinen 20 İnternet Sitesi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çok Az Kişi Tarafından Bilinen 20 İnternet Sitesi! için ilk yorumu yapabilirsin.