Cristiano Ronaldo’dan üç yeni kulaklık modeli!

Cristiano Ronaldo mükemmel bir futbolcu ve spor dünyasının en önemli isimlerinden biri olması yanında, reklam, tanıtım ve moda dünyası açısından da çok önemli. Ronaldo’nun yer aldığı birçok reklam ve tanıtım filmine geçtiğimiz yıllarda çokça şahit olduk. Şampuandan ayakkabı dünyasına kadar birçok alanda tanıtım filmlerinde gördüğümüz Ronaldo şimdi de teknoloji dünyasına el atmış görünüyor.

cristiano-ronaldo-Roc-Live-Life-Loud -4

Maç sonrası ve öncesi görüntülerde hepimizin en çok gördüğü görüntü kulaklıkları ile takım otobüslerinden inen ya da bine oyuncular. Hatta basın mensuplarına kulaklıkları ile demeç veren oyuncular bile gördük. Ben de hep merak etmişimdir, acaba bunlar kulaklık firmaları ile anlaşmalı mı diye. Ronaldo’da bunu akıl etmiş olacak ki hemen harekete geçerek kendine çok iyi bir sponsorluk anlaşması imzalamış!

cristiano-ronaldo-Roc-Live-Life-Loud -3cristiano-ronaldo-Roc-Live-Life-Loud -2

Ronaldo artık iyi bir müzik keyfinin olmazsa olmazı kulaklıkların tanıtım aşamasında rol alacak. Monster şirketi yeni kulaklık serisi Roc Live Life Loud serisini Cristiano Ronaldo ile tanıttı. Üç farklı modelle piyasaya sürülecek kulaklığın nasıl bir başarı yakalayacağını göreceğiz. Cristiano’nun etkisinin kulaklık satışları üzerinde önemli bir etkisi olacağı kesin.

Seirinin üç modeli; ROC Sport, ROC Sport Freedom ve ROC Sport SuperSlim olacak. Kukaklık fiyatlarının 170 ile 300 dolar arasında olması bekleniyor. Kulaklarla ilgili henüz teknik bilgiler ve kulaklık serisinin piyasaya çıkış tarihi belirli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. cristiano-ronaldo-Roc-Live-Life-Loud-1 Cristiano Ronaldo’dan üç yeni kulaklık modeli! için yorumda bulun

    Cristiano Ronaldo’dan üç yeni kulaklık modeli! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cristiano Ronaldo’dan üç yeni kulaklık modeli! için ilk yorumu yapabilirsin.