Digitürk Kampanyaları ve Digitürk Başvuru!

Dijital yayıncılık alanında sahip olduğu deneyim ve teknolojiyle Türk halkına en iyi seçenekleri sunan Digitürk, muhteşem tematik kanalları, yayın ağlarına ek olarak fırsat dolu bir dünyanın kapılarını da aralamanıza imkan tanıyor. Digitürk ile keyifli bir deneyimi yaşayabilirsiniz. Sadece yayıncılık alanında değil başka alanlarda da hizmetlerini sunan Digitürk, harika kampanyalı fiyatlarıyla ideal bir tercih noktasını oluşturuyor. Digitürk Kampanyalar ile hem internet, hem televizyon hem de diğer hizmetlerden anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Birden fazla alanda hizmet yürüten firmanın avantajlı fiyatları size özel bir fırsatı oluşturmaya yetecektir.

Farklı kampanyalar altında size sunulan bu durum, gerçek anlamda faydalanabileceğiniz fiyatlardan oluşuyor. Bunlara bakılacak olursa;

Film Keyfi ile Limitsiz İnternet:
Film Keyfi ve internet deneyiminim aynı anda yaşayabileceğiniz bu kampanyada her ay 70 yeni filmi izleyebilir veya 24 aylık taahhüdünüze özel ADSL veya fiber bağlantı çeşitlerinden birisini seçerek 69,99 TL ile 87,99 TL arasında fiyatlara internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik 12 Hd kanal izleme şansı ve ilk ay Lig tv veya spor extra paketi kullanımı ücretsiz olarak size sunuluyor.

Digiturk’le TV Keyfi:
Digitürk ile Tv keyfi kampanyasında belgesel, çocuk ve eğlence kanallarına ulaşabilirsiniz. Kampanya dahilinde ilk 5 ay 16,99 TL olan abonelik bedeli sonrasında ise 26,99 TL’den size sunuluyor. Kampanya kapsamında bazı hediyeler de cabası!

Dolu Dolu Spor Extra Heyecanı:

Dolu Dolu Spor Extra kampanyası heyecanlı bir deneyimi size sunacak. Muhteşem yayınlarıyla tercih edeceğiniz bu kampanya ilk üç ay 19,99 TL, sonrasındaki aylar 41,99 TL. Kaydet izle seçeneği de hediye!

Film keyfi Digiturk’te yaşanır:
Film Keyfi kampanyası ilk ay 19,99 TL ve sonrasında 39,99 TL ücretle size sunuluyor. Yerli ve yabancı en iyi filmleri her an her yerde izleyebilirsin.

Digiturk Merhaba Paketi:
Digitürk ile ilk tanışacaklar için hazırlanan Merhaba paketi aylık 14,99 TL’ye size sunuluyor. İlk ay Lig TV Paketi, Spor Extra Paketi, Yetişkin Paketi hediye!

Süper Lig HD Kalitesinde Digiturk’te:
Lig müsabakaları izlemek için Giriş Paketi + Süper Lig Paketi, Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi, Giriş Paketi + Taraftar Paketleri bu tarihe kadar aylık 21,99 TL ücretle üye olmayı düşünenlere veriliyor. Sonrasında aylık ücret Giriş Paketi + Süper Lig Paketi için 87,99 TL, Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi için 76,99 TL, Giriş Paketi + Taraftar Paketleri için 68,99 TL olacak. Spor Extra Paketi hediyesi ile bu avantajı kaçırmayın.

Diğer paketlere de bakılacak olduğunda Film ve spor paketi, Digitürk Keyfi ve limitsiz internet paketi,Digitürk elektrik kampanyası gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz. Digitürk Başvuru sayfasından hemen elde edeceğiniz başvuru formu ile Digitürk üyeliğinizi hızlıca başlatabilir ve harika deneyimler yaşayabileceğiniz dijital dünyanın tüm nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. digiturk_buyuk1 Digitürk Kampanyaları ve Digitürk Başvuru! için yorumda bulun

    Digitürk Kampanyaları ve Digitürk Başvuru! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Digitürk Kampanyaları ve Digitürk Başvuru! için ilk yorumu yapabilirsin.