Ekşi Sözlük’te yazar isyanı: 340 yazar, 234 bin entry sildi!

Türkiye’nin en büyük sözlük platformu Ekşi Sözlük‘te yazarlar, yönetimin son zamanlardaki tavrını protesto ediyor. Tepki amaçlı 340 yazar, 234 bin entry sildi.

Türkiye’nin lider sözlük platformu olan Ekşi Sözlük’te iki gündür durdurulamayan bir isyan yaşanıyor. Sözlükteki yazarlar, Ekşi Sözlük yönetiminin son zamanlardaki tavrını ve olumsuz çalışmalarını protesto etmek amacıyla girmiş oldukları entry’leri siliyor.

Şimdiye kadar 340 yazar (hala artıyor), 234 bin entry sildi ve silmeye devam ediyor. İsyanın çıkmasının sebebi olarak da temanın değişmesi ve beğenilmediği halde değiştirilmemesi ve aynı zamanda kullanıcı sözleşmesinin yazarlara haber verilmeden değiştirilmesi.

  • 28 Şubat’ta başlayan bu isyanla 340 yazar toplamda 234 bin entry sildi. Rakamlar ve entry silen yazar sayısı her dakika artıyor.
  • Öte yandan daha kolay entry silebilmek için Google Chrome’a bir eklenti entegre edilmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. eksi-sozlukte-yazar-isyani-340-yazar-234-bin-entry-sildi Ekşi Sözlük’te yazar isyanı: 340 yazar, 234 bin entry sildi! için yorumda bulun

    Ekşi Sözlük’te yazar isyanı: 340 yazar, 234 bin entry sildi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ekşi Sözlük’te yazar isyanı: 340 yazar, 234 bin entry sildi! için ilk yorumu yapabilirsin.