En İyi ve En Hızlı Torrent Siteleri 2017!

2017 yılında birçok torrent indirme sitesi kapatılmıştı. Bu nedenle kullanıcılar indirme sitesi bulamıyor. İşte en hızlı ve en iyi torrent siteleri 2017!

Zamunda Torrent

Zamunda Torrent, internetten torrent ile dosya, oyun ve program indirenler arasında en çok bilinen platformlardan birisidir. Aktif kullanıcı sayısı ve güncel trackerları ile oldukça kullanılan bir site.

The Pirate Boy

Torrent sektöründe marka olan isimlerden birisi de The Pirate Boy. Sürekli güncel kalan torrent kütüphanesi ile aradığınız birçok programı, dosyayı ve oyunu The Pirate Boy üzerinden bulabilirsiniz.

TorrentZ

Birçok kez kapansa da tekrar açılmaktan pes etmeyen TorrentZ, geçtiğimiz yıllar gibi bu yıl da kullanıcıların en çok uğrak noktalarından birisi olmaya devam ediyor…

IsoHunt

Sektörün zirve isimlerinden olan IsoHunt, kullanıcı geri dönüşlerine cevap vererek daha iyi bir platform olma yolunda adım adım ilerliyor. IsoHunt ile aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

ExtraTorrent

ExtraTorrent sitesi, kullanıcıların uğrak noktalarından birisi daha. Torrent kütüphanesindeki birçok dosya, program ve oyun ile kullanıcıları kendisine çekmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. en-iyi-torrent-siteleri En İyi ve En Hızlı Torrent Siteleri 2017! için yorumda bulun

    En İyi ve En Hızlı Torrent Siteleri 2017! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi ve En Hızlı Torrent Siteleri 2017! için ilk yorumu yapabilirsin.