Facebook Messenger, SMS gönderme ve çoklu hesap desteğine kavuştu!

Kısa bir süre sonra Facebook Messenger’a yeni özellikler eklenecek. Bu özellikler SMS gönderme ve çoklu hesap desteği olacak.

Dünyanın en çok kullanılan mobil iletişim araçlarından olan Facebook Messenger, tahtını WhatsApp‘a kaptırmıştı. Bu tahtı ele geçirmek için de yeni düzenlemeler yolda.

Facebook Messenger’a SMS gönderme ve çoklu hesap yönetimi desteği gelecek. Kullanıcılar, SMS entegresi ile gelen SMS‘leri daha rahat okuyabilecek ve cevaplayabilecek. Yani açıkcası Messenger‘da yazışırken telefonumuza gelen SMS‘i okumak ve cevaplamak için uygulamadan çıkmaya gerek kalmadan Messenger üzerinden bunları yapabileceğiz.

Facebook Messenger, SMS gönderme ve çoklu hesap desteğine kavuştu!

Çoklu hesap yönetimi ise birden fazla Facebook hesabı kullanan kişilerin işine yarayacak. Hesaplar arasındaki geçiş ise eklenecek “Hesaplarım” sekmesi üzerinden yapılacak.

Facebook Messenger, SMS gönderme ve çoklu hesap desteğine kavuştu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Kerim dedi ki:

  Sizin de belirttiğiniz gibi Whatsapp geldikten sonra bu nevi uygulamalar büyük darbe yedi. Facebook Messenger birkaç yenilik getirmeyi deniyor, bakalım tahtı geri kazanabilecek mi.

 2. Metin dedi ki:

  Aynı özelliği Instagram’a da eklenmesini istiyoruz. Özellikle çok hesap Instagramda olmaması çok kötü bir şey. Bu kadar kullanıcı olan platform buna çözüm bulmalı.

 3. Mehmet dedi ki:

  Facebook Messenger’in sms gönderme özelliği ile güncellenmesi beni çok sevindirdi, çünkü en çok kullandığım uygulama Facebook Messenger

 4. Çağlar dedi ki:

  SMS gönderirken mor rengin olması biraz farklı ve güzel geldi. Facebook bu hamlesiyle Whatsapp gibi bir mesajlaşma sistemi yaratmaya çalışıyor galiba. Bakalım Messenger popülerleşecek mi 🙂

 5. Deniz dedi ki:

  Facede ayrı kullandığımız messengerden beklenen özellik nihayet geldi. Artık sim karta gerek kalmadan hep telefon görüşmesi hemde ücretsiz SMS atabileceğimiz sistemler oluyor. Teknoloji ne harika bir şey

 6. asu dedi ki:

  facebook dünyada en çok kullanılan bir sistem ne kadar büyüdü herkes bilir yeni özellikler ile hep kendine çekiyor uzun ömürlü