Facebook’tan Periscope benzeri uygulama!

Sosyal medya devi, canlı yayın uygulaması Periscope benzeri uygulama olan Live for Mentions özelliğini aktif hale getirdi.

Son dönemlerde adeta patlama yapan Periscope, Facebook’un dikkatini çekti. Periscope’tan esinlenerek canlı yayın özelliğini “Live for Mentions” adı altında aktif hale getirdi.

Uygulama sadece yüzlerce ünlünün buluştuğu Facebook Mentions’ta aktif hale getirildi. Yani bu uygulama sadece Facebook’ta mavi tik onayı almış ünlüler tarafından kullanıma sunuldu.

facebook-persicope-live-for-mentions-canli-yayin

Şimdiye kadar Dwayne Johnson, Serena Williams, Ricky Martin, Ricardo Kakà, Jamie Oliver, Martha Stewart ve Michael Bublé gibi isimler “Live For Mentions” özelliğini kullandı.

Yapılan bu yeniliğin ne zaman tüm kullanıcılar için aktif hale getirileceği hakkında herhangi bir bilgi yok. Fakat Facebook’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre şirket, bu özelliği sadece Facebook Mentions’ta bir deneme olarak aktif hale getirdi ve gelen talepler doğrultusunda tüm kullanıcılara açık hale getirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. facebook-periscopeskYRBFqKXEO2IjqbMeLHng Facebook’tan Periscope benzeri uygulama! için yorumda bulun

    Facebook’tan Periscope benzeri uygulama! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Facebook’tan Periscope benzeri uygulama! için ilk yorumu yapabilirsin.