Fallout’tun Mobil Oyunu Çıktı!

Sevilen oyun serilerinden biri olan Fallout’un 4. oyununa ait detaylar gelirken Bethesda firması diğer bir yandan Fallout Shelter adındaki mobil oyununu da tanıttı.

fallout mobil oyun

 

Bethesda Softworks tarafından sürekli yapılan oyun tanıtımlarında Doom, Dishonored 2 gibi oyunlar tanıtılmış ve oyuncularda bir heyecan furyası başlamıştı.

Aynı zamanda efsane serilerden biri olarak gösterilen Fallout’un sıradaki oyunu olacak Fallout 4 hakkında da detaylar verilmişti. Ama Bethesda bununla kalmayarak Fallout 4’ü bekleyen oyunculara bir mobil oyun da tanıttı. “Fallout Shelter” adındaki mobil oyunla Fallout 4 çıkana kadar oynanabilecek yeni bir mobil oyun ortaya çıkmış oldu.

fallout mobil

 

Fallout Shelter, stateji bazlı olarak dikkat çeken oyunlardan biri olmaya aday oldu bile. Kendi evinizi korumak için çeşitli stratejiler belirlemeniz gerekiyor. Ücretsiz olan oyunda yeni yapılar oluşturabilmeniz de güzel bir detay olmuş.

Ama üzücü bir detay ise Fallout Shelter’ın şu anda sadece iOS platformunda yayınlanmış olması. Yani Android ve Windows Phone platformlarında şu anda bulunmuyor. Diğer platformlara gelip gelmeyeceğine dair bir açıklama yapmayan Bethesda firması oyunu sadece iOS kullanıcılarına sundu.

Aşağıdaki tanıtım videosundan oyun hakkında diğer detaylara bakabilirsiniz;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fallout’tun Mobil Oyunu Çıktı! için yorumda bulun

    Fallout’tun Mobil Oyunu Çıktı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fallout’tun Mobil Oyunu Çıktı! için ilk yorumu yapabilirsin.