FIFA 17, Windows Phone İçin Markette Yerini Aldı!

FIFA oyun serisinin son oyunu olan FIFA 17, Android ve iOS platformlarına geçtiğimiz ay gelmişti. Şimdi ise FIFA 17 Windows Phone için mağazada yerini aldı!

EA Sports tarafından Eylül ayında Android ve iOS mağazalarında yerini alan FIFA 17 oyunu hakkında ilk çıktığı dönemlerde Windows Phone hakkında hiçbir bilgi verilmemişti ve FIFA 17‘nin Windows Phone için yayınlanmayacağı iddiaları da ortaya atılmıştı.

Fakat EA Sports, ani bir sürpriz yaparak FIFA 17 oyununu Windows Phone için yayınladı. Fakat kısa bir hatırlatma olarak belirtelim; FIFA 17 mağazada “FIFA 17 Mobile” olarak yayınlandı.

fifa-17-windows-phone

FIFA 17 Windows Phone için indir!

FIFA 17 oyununu mobilde oynamak için mutlaka internete bağlı olmanız gerekiyor. Bünyesinde 35’den fazla lig, toplamda 650 futbol takımı ve 15 binden fazla futbolcuyu barındıran FIFA 17’yi aşağıdaki linkten Windows Phone cihazınıza indirebilirsiniz.

  • Windows Phone için FIFA 17 indir TIKLA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. fifa-17-windows-phone-icin-indir FIFA 17, Windows Phone İçin Markette Yerini Aldı! için yorumda bulun

    FIFA 17, Windows Phone İçin Markette Yerini Aldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FIFA 17, Windows Phone İçin Markette Yerini Aldı! için ilk yorumu yapabilirsin.