Genç bir kadın Periscope’da canlı yayında intihar etti!

Dünya genelinde büyük bir kitle tarafından kullanılan canlı yayın yapma uygulaması Periscope‘da bir genç kadın canlı yayın esnasında ne yazık ki intihar etti.

Şimdiye kadar telif haklarını ihlal eden ve cinsel içerikli yayınlar nedeniyle başı sürekli belada olan Periscope’da dün genç bir kadının yaptığı yayın, şimdiye kadar yapılan en acıklı yayındı.

10 Mayıs 2016 tarihinde, Paris’in güneyinde bulunan bir tren istasyonunda saat 16:30 civarında başlayan canlı Periscope yayını, 19 yaşındaki Fransız kadının intihar etmesiyle son buldu.

  • Canlı yayın esnasında bulunduğu tren istasyonundaki trenin önüne atlayarak intihar etti. Yayının yaklaşık olarak 1300 kişinin izlediği de gelen bilgiler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. genc-bir-kadin-periscopeda-canli-yayinda-intihar-etti Genç bir kadın Periscope’da canlı yayında intihar etti! için yorumda bulun

    Genç bir kadın Periscope’da canlı yayında intihar etti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Genç bir kadın Periscope’da canlı yayında intihar etti! için ilk yorumu yapabilirsin.