GTA Online’a Motosiklet Çetesi Geliyor!

Rockstar Games’in son gözdesi olan GTA Online kısmına motosiklet çetesi ekleniyor. Yeni gelecek olan Bikers DLC‘si hakkındaki herşey haberimizde.

GTA V, 3 yıldır piyasada olmasına rağmen hala popülerliğini yitirmemiş bir oyun ve birçok oyun otoritesi tarafından hala övgüyle adından söz ettiriyor. Rockstar Games de oyuncuların vazgeçilmezi olan GTA V’in Online modunu aktif tutmayı istiyor.

GTA IV’te bulunan motosiklet çetelerini GTA V’e entegre eden Rockstar Games, oyuncuların bu yamaya oldukça ilgi duyduğunu ve bu yamayı GTA Online‘a da taşıyacaklarının müjdesini verdi.

  • gta-bikers-dlc

    Gta Online Bikers DLC

    GTA Online Bikers DLC nedir?

Bikers DLC‘si, içeriğinde 8 adet kişiden oluşan bir çete bulunduruyor. Bu sayede kendi çetemizi kurabiliyoruz ve çetemizle birlikte yeni açılan görevlere katılabiliyor, yarışlar düzenleyerek rakip çeteleri yenebiliyoruz.

Bikers DLC ile birlikte oyuna yeni kıyafetler, yeni silahlar, yeni dövme modelleri ve her çete için özel olan kulüp binaları da geliyor.

GTA Online Bikers DLC‘si 4 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One için gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. gta-online-bikers-dlc GTA Online’a Motosiklet Çetesi Geliyor! için yorumda bulun

    GTA Online’a Motosiklet Çetesi Geliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GTA Online’a Motosiklet Çetesi Geliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.