GTA San Sistem Gereksinimleri

GTA: San Andreas sistem gereksinimlerine bakıldığında oyunun çok büyük özellikler talep etmediği görülüyor. Buna göre GTA: San Andreas minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerini merak edenler, yazımızın devamını okuyabilirler.

İlk kez 2009 yılında Grand Theft Auto serisi hayranlarının karşısına çıkan GTA: San Andreas, PlayStation 2 oyuncularının büyük beğenisini toplamayı başardıktan sonra 2010 yılında da PC ve Xbox platformlarında oynanmak üzere piyasaya sunulmuştu.

Oyunun senaryosunda annesinin Los Angeles’teki bir cinayete kurban gitmesi ile eski bir çete üyesi olan Carl, intikam almak için şehre geri dönüyor ve annesinin öldürüldüğü bu şehri yeniden kontrol altına alarak düşmanlarını temizlemek istiyor. Yalanlar, yolsuzluklar ve kıran kırana geçen çete savaşları ile dolu olan GTA: San Andreas hikayesi, oynanabilirliğinin yanı sıra akıcılığı ile de insanı kendisine bağlamayı kolaylıkla başarıyor.Macera, yarış ve nişan türü oyunlar kategorisinde incelenebilecek olan GTA: San Andreas, Rockstar North’un geliştiriciliği ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Oyunun yayıncı firmasının ise Rockstar Games olduğu söylenebilir.

Oldukça büyük bir dünya içerisinde oyuncularına keyifli ve heyecanlı saatler geçirmeyi vaat eden oyun, güncellenen görsel dokuları ile dikkat çekiyor. Yüksek çözünürlük ile oynanabilen GTA: San Andreas, hikayesi ile de serinin diğer oyunlarındaki özgünlüğü yine yakalıyor.

GTA San Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci (CPU): Pentium 3 1 GHz veya AMD Athlon ya da eş değer bir işletim sistemi
RAM: 256 MB
Ekran Kartı: 64 MB DirectX 8.1 uyumlu ekran kartı (NVIDIA GeForce 3 ya da üstü)
Ses Kartı: DirectX uyumlu bir ses kartı
Boş Alan: Oyunun kurulumu için minimum 3.6 GB
DVD-ROM: 8X DVD-ROM

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP işletim sistemi
İşlemci (CPU): Pentium 4 veya Athlon XPya da eş değer bir işletim sistemi
RAM: 384 MB ve üzeri
Ekran Kartı: 128 MB DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı (NVIDIA GeForce 6 serisi)
Ses Kartı: DirectX uyumlu bir ses kartı
Boş Alan: Oyunun kurulumu için minimum 4.7 GB
DVD-ROM: 16X DVD-ROM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GTA San Sistem Gereksinimleri için yorumda bulun

    GTA San Sistem Gereksinimleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GTA San Sistem Gereksinimleri için ilk yorumu yapabilirsin.