Hackerlar Twitter’da Askıya Alınan Hesapları Açma Yolu Buldu

Kendilerine “Spain Squad” adını veren bir hacker grubu, Twitter’da askıya alınan hesabı açma yolu buldular ve hesapların engellemelerini kaldırdılar.

Bilindiği üzere Twitter, kurallara aykırı davranışlar içeren her türlü hesabı askıya atıyor ve cezalandırıyor. Uzunca bir süredir, hesaplarının haksızca askıya atıldığını düşünen kullanıcılar da hesaplarını askıdan kurtarma yolu arıyor.

askiya-atilan-hesabi-acma-twitter

Twitter hesabı askıdan kurtarma yöntemi

Spain Squad” adlı bir hacker grubu da içlerinde “@ak47”, “@Hell”, “@Hitler”, “@Nazi”, “@1337” gibi Twitter’ın askıya attığı hesapları açmayı başardı.

Spain Squad adlı hacker grubunun bu hesapları askıdan kurtarma işlemi de Twitter‘ı güvenlik zafiyeti konusunda endişeye düşürdü. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Twitter’ın güvenlik uzmanlarına yakın kaynaklar, bu hesapların yeniden engelleneceğini belirtti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. twitter-askiya-alinan-hesabi-kurtarma Hackerlar Twitter’da Askıya Alınan Hesapları Açma Yolu Buldu için yorumda bulun

    Hackerlar Twitter’da Askıya Alınan Hesapları Açma Yolu Buldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hackerlar Twitter’da Askıya Alınan Hesapları Açma Yolu Buldu için ilk yorumu yapabilirsin.