Henüz iOS 10 Yüklemediyseniz, Bir Süre Daha Yüklemeyin!

Geçtiğimiz günlerde Apple, işletim sistemi iOS 10‘u yayınlamış ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcı indirmişti. Ama T-Mobile, Apple kullanıcılarını uyardı.

Mobil devlerinden olan T-Mobile, tüm dünya genelindeki iPhone kullanıcılarını kapsayan bir açıklama yaparak bu aşamada iOS 10‘u yüklememeyi tavsiye etti.

T-Mobile, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5SE kullanıcılarının iOS 10 güncellemesiyle birlikte internet bağlantılarında sorun yaşayacağını ve kesilmeler olacağını bildirdi.

  • iOS 10 yüklemesinden sonra cihazınızda internet bağlantısı gidiyorsa cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor. Aynı işlem tekrar olursa, tekrar cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor.

Apple ise bu konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı ama önümüzdeki günlerde iOS 10’a birçok yeni güncelleme geleceği belli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ios-10-yuklemeyin Henüz iOS 10 Yüklemediyseniz, Bir Süre Daha Yüklemeyin! için yorumda bulun

    Henüz iOS 10 Yüklemediyseniz, Bir Süre Daha Yüklemeyin! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Henüz iOS 10 Yüklemediyseniz, Bir Süre Daha Yüklemeyin! için ilk yorumu yapabilirsin.