HGS Yükleme Hizmeti!

HGS, açılımı ile beraber Hızlı Geçiş Sistemi olarak isimlendirilmektedir. Ülkemizde 5 yılı aşkın süredir tercih edilmektedir. Trafik sorunu yaşanmadan, araçların güvenli ve hızlı bir şekilde geçişleri sağlaması açısından araçların üzerine yapıştırılan etiket veya kart sayesinde geçiş olanakları sağlanıyor. Bu noktada ise HGS sisteminden faydalanmak isteyen milyonlarca kullanıcıya kolaylıkla çözümler sağlanabiliyor. HGS Sistemini satın almak için yapmanız gereken üç farklı yöntem mevcuttur;

Araç ruhsatınız ve nüfus cüzdanınız ile Shell veya Opet benzin istasyonlarına gidebilir, buradan kendinize bir etiket satın alabilirsiniz. Ücreti 6 TL civarıdır. Fakat kartı satın aldıktan sonra 30 TL ila 80 TL arasında değişen ve araç sınıfına göre belirlenen bakiyeler yüklenmelidir.
Yine araç ruhsatı ve nüfus cüzdanı ile beraber PTT’ye gidebilir, buradan kendinize bir kart veya sticker satın alabilirsiniz. Dolumu da yine PTT istasyonları üzerinden yapma durumu söz konusudur.
HGS yükleme hizmetleri konusunda son tercih olarak PTT ile anlaşmalı çalışmalar yapan bankanıza gitmektir. Bankalar, ruhsatınız ve kimliğiniz ile beraber başvurmanız dahilinde sizlere bir HGS kartı ve sticker verecek, aynı zamanda otomatik ödeme talimatları ile beraber bakiyenizi kontrol altında tutabilecekler.

Kart ve yapıştırıcı ne zaman elime geçer?

Aynı gün! Sizler başvurunuzu tamamladıktan sonra, başvuru yaptığınız bölge sizlere aynı gün içerisinde kartınızı ve yapışkan (sticker) teslim etmektedir. Bu sayede artık sorun yaşamadan HGS yükleme ve benzeri hizmetleri doğrudan ele alabilme durumu söz konusu olmaktadır. Geçmişten, günümüze kadar pek çok kişi tarafından önem taşıyan bu hizmet, artık en kolay şekilde sizlere bir yükleme ve kart sahibi olma olanakları vermektedir. Bu doğrultu da alternatif yöntemlerden herhangi birisini seçmeniz doğru olacaktır.

Günümüz standartlarında milyonlarca kullanıcının ortak derdi konumunda yer alan HGS yükleme hizmetleri, bankanızın sunacağı otomatik ödeme talimatları ile beraber sorunsuzca sağlanabiliyor. Siz de hemen bu konulara ilişkin başvurularınızı yapın, köprü ve otoyol geçişlerinizi oldukça güvenli ve hızlı bir hale dönüştürün! Tüm araç sınıflarına ait olarak HGS sistemleriyle alakalı geçiş olanakları sağlanabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hgs-yukleme HGS Yükleme Hizmeti! için yorumda bulun

    HGS Yükleme Hizmeti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HGS Yükleme Hizmeti! için ilk yorumu yapabilirsin.