Hilesiz bir oyun: Subnautica incelemesi

Su altı oyunlarına bomba gibi giriş yapan ve oldukça hoş bir oyun olan Subnautica’yı inceledik.

subnautica-hileleri-oyun-incelemesi-cheats

 

Öncelikle oyunun üretici firması Unknown Worlds (Bilinmeyen Dünyalar), aynı zamanda Natural Selection 2’nin yapımcısı. Oyun Steam’de ve yeni olduğu için güncellemelerle birlikte köklü yenilikler geliyor.

Bilim & kurguyu içinde oldukça barındıran oyunun hikayesi, bir astronotun uzaylılarla dolu bir gezegene çarpmasıyla ve garip yaratıklarla dolu okyanustan bir dünyaya düşmesiyle başlıyor.

Okyanusun derinliklerini keşfederek hayatta kalmamız gereken macera, Aurora adlı uzay gemisinin parçalarını toplayarak titanyuma çevirmemizle başlıyor.

Gelişerek deniz altları, yerleşim plazaları gibi öğeler inşa edebiliyoruz. Oyun su altı oyunu olmasına rağmen grafik konusunda oldukça başarılı. Yeni olduğu için sık sık güncellemeler gelen oyun, günden güne daha çok ilgi çekici bir hale geliyor.

Oyunu yaratan Unknown Worlds yapımcıları oyunun sadece araştırmaya ve keşfetmeye dayalı olduğunu belirtiyor.

Bu hoş su altı oyunu Subnautica’da herhangi bir hile / bug / trainer / cheat yok. Bu nedenle oyun oldukça keyifli oluyor.

Oyun şuan Steam’de 31,00 TL olarak makul bir fiyattan satışta. Herkese tavsiye ederiz, oyunun bir tanırım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Editör yorumu:

Oyunu FarSky’a benzettik fakat şunu söylemek gerek, oyunun doğa ve akıcılık tasarımı oldukça muhteşem. Cidden oynarken bir okyanusta olduğu hissi yaratıyor. Unknown Worlds yine süper bir iş çıkarmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. subnautica-oyun-incelemesi-2 Hilesiz bir oyun: Subnautica incelemesi için yorumda bulun

    Hilesiz bir oyun: Subnautica incelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hilesiz bir oyun: Subnautica incelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.