Instagram iOS’a çoklu profil desteği geldi!

Instagram, daha önce çoklu profil desteğini Android’e getirmiş fakat kaldırmıştı. Şimdi ise çoklu profil desteği iOS için denenmeye başlandı.

Talepler doğrultusunda Instagram, çoklu profil yönetme desteğini Android platformlar için sunmuş fakat nedeni bilinmeyen bir şekilde bu özelliği iptal etmişti.

Şimdi ise geliştiriciler, çoklu profil desteğini iOS platformlar için test etmeye başladı. Fakat bu özelliğin kullanıcılara tam anlamıyla ne zaman sunulacağı bilinmiyor.

Instagram iOS'a çoklu profil desteği geldi!

Eğer Instagram kullanıyorsanız ve iOS işletim sistemli bir cihaza sahipseniz, Profil > Ayarlar kısmının altında Hesap Ekle/Add Account seçeneğinin olup olmadığını kontrol ederek bu özelliğin size gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Mehmet dedi ki:

  Gerçekten çok sevindim böyle bir yeniliğin gelmesine. Özellikle bende dahil bir çok insanın birden çok hesabı var, sürekli çık gir çık gir olmuyordu güzel oldu bu yenilik.

 2. emin dedi ki:

  Instagramı sık sık kullanan biri değilim hatta hiç kullanan biri değiilim ama bu değişim bence çok iyi olmuş

 3. Rıdvan dedi ki:

  Oh be sonunda diğer profillerime de rahat rahat girebileceğim ne çekiyorduk yok tekrar şunu gir bunu gir biri sürü sıkıntıydı. Yerinden bir karar olmuş…

 4. cwlerde dedi ki:

  gerekliydi çünkü insanların bir çoğunun sitesine ait bir profili ayrı var, kendi şahıslarına ait profili ayrı var. Bunu mobil için twitter, facebook sayfa yöneticisi vs. bir çok platform destekliyor ve sadece instagram’da bu olay yoktu. Bu eksikliği gidermeleri gerçekten iyi olmuş. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim…