Instagram’a son güncellemeyle süper özellikler geldi!

Fotoğraf paylaşım platformu Instagram‘a ilk olarak iOS için gelen güncellemeyle çok kullanışlı özellikler entegre edildi. Güncelleme yakında Android‘e gelecek.

Yeni güncellemeyle gelen özellikler, Instagram için kullandığımız 3.parti uygulamaları telefonunuzdan kaldırmaya yarayacak. Çünkü Instagram bu uygulamaların işlevlerini standart özellik haline getiriyor ve 3. parti uygulama kullanmamıza gerek kalmıyor.

Artık Instagram‘da arama yaptığımızda veya takip ettiğimiz kişilerin bulunduğu listede herhangi bir kişi bizi takip etmiyorsa bunu görebileceğiz.

instagram-takip-etmeyenleri-gorme

Bundan hariç popüler kişilerin takipçi sayıları da kullanıcı adlarının hemen yanına eklenmiş. Getirdiği bu yeniliklerle Instagram, kullanıcı etkileşimini arttırmak istiyor.

instagram-yeni-ozellik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. musa dedi ki:

    ben hep bu tür platformları sonradan kullanıyorum nedense genel olarak ilgimi çekmiyor ama bazen lazım oluyor işte o yüzden geç kalıyorum

  2. Özkan dedi ki:

    Gerçekten instagramın yeni özellikleri çok iyi. Ama android’de henüz bu özelliklerin yayınlanmaması çok kötü. Umarım en kısa sürede bu özellikler android telefonlarada gelir.