Instagram’a video izlenme sayısı özelliği geliyor!

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram‘a gelecek bir özellik bazı kullanıcı sevindirecek. Instagram’a video izlenme sayacı geliyor.

Bir dakika içerisinde binlerce fotoğraf ve videonun paylaşıldığı Instagram, kullanıcılarını kaybetmemek ve sıkılmalarını engellemek için günden güne değişikliğe gidiyor.

Bu değişikliklere kısa bir süre içinde bir yenisi daha eklenecek. Tıpkı Facebook ve Snapchat‘te olduğu gibi video izlenme sayısı özelliği gelecek.

Instagram'a video izlenme sayısı özelliği geliyor!

Gelecek olan bu sayaç özelliği ile videoların kaç kere izlendiğini anlık olarak görebileceğiz. Facebook ve Snapchat kullanan kullanıcılar bu özelliğe pek de yabancı olmayacak fakat Instagram bu yenilik için sanki biraz geç kaldı diyebilirz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Buse dedi ki:

  Açıkçası yüklediğim bir videonun ne kadar izlendiğini pek de merak etmiyorum. Sonuçta izleyenler kendi arkadaşlarım. Fenomen hesaplar için belki iyi olur bu çözüm.

 2. Efe dedi ki:

  Çok güzel bir özellik olmuş. Kaç kişi gördü kaç kişi izledi kaçı beğendi kaçı yorum attı bütün hepsini öğrenmiş olur insanlar bence bu tarz yenilikler her uygulamada yapılmalı..

 3. mine dedi ki:

  bu tip büyük sosyal ağlar her zaman kendini güncellemesi lazım yoksa aksi takdirde geride kalır ve insanlar azalır.

 4. serdar dedi ki:

  Yavaş yavaş Instgram, Facebook gibi olamaya başladı. Instgramı biz böyle seviyoruz sade olarak. Gereksiz özellikler ekleyip kullanıcıyı içeriklerle boğacaklar. Dolayısıyla kullanıcı düşüklüğü yaşayacak.