Instagram’a Yorum Beğenme, Yanıtlama ve Yorum Kapama Geliyor!

Dünyaca ünlü fotoğraf paylaşım platformu Instagram alacağı yeni güncelleme ile yorum beğenme, yorum yanıtlama ve yorumları kapatma özelliklerine kavuşacak.

Instagram, Facebook tarafından satın alınmasıyla yeni birçok özelliğe kavuşmaya devam ediyor. Son olarak alacağı güncellemede hem güvenlik hem de kullanış olarak yeni özelliklere sahip olacak.

Instagram’ın CEO’su Kevin Systrom tarafından yapılan açıklamaya göre Instagram oldukça güvenli bir platform olacak. Şimdiye kadar ünlüler tarafından kullanılan yorumları kapatma olayı artık tüm kullanıcılara açılacak.

Aynı zamanda güncelleştirme ile birlikte artık yorumları da tıpkı Facebook gönderilerinde olduğu gibi beğenebilecek, diğer bir değişle kalp atabileceksiniz.

Yeni bir özellikle de gizli hesap kullanan kişiler aynı zamanda kendisini takip eden bir kişiyi takipçi listesinden çıkarabilecek, ve takibinden çıkardığı kişiye herhangi bir bildirim veya uyarı gitmeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. instagram-yorum-begenme-yanitlama-kapama Instagram’a Yorum Beğenme, Yanıtlama ve Yorum Kapama Geliyor! için yorumda bulun

    Instagram’a Yorum Beğenme, Yanıtlama ve Yorum Kapama Geliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram’a Yorum Beğenme, Yanıtlama ve Yorum Kapama Geliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.