Instagram’da sizi takip etmeyenleri görme, nasıl raporlanır?

Günümüzde sosyal medya kullanımında ciddi bir artış gözlenmektedir. Instagram’da takip etmeyenler nasıl raporlanır? Takibi bırakanları görme, nasıl silinir?

Gençlerin artık arkadaşları ile özel anlarını internette paylaştıkları gözükmektedir. Sosyal medyanın doğru ve yerinde kullanımları, güven duyarak kullanabilecek ek hizmet sunan kaliteli internet siteleri bulmayı da zorlaştırmaktadır. Özellikle sosyal medya açıklarından faydalanıp hesaplarınız üzerinden ücretsiz beğeni hizmetleri kazanmaya çalışan uyanık yazılımcılarla da mücadele vermeniz gerektiği bir dönemi yaşamaktayız.

Bildiğiniz üzere tüm sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Instagram’da da sizi takip etmeyen kişileri listelemek ciddi ve zor bir yazılım sürecidir. Yüzlerce takip ettiğiniz insanlardan acaba hangisi beni  Instagram’da takip etmeyi bıraktı gibi tek tek inceleyerek bulabilmeniz günlerce zamanınızı alabilecek bir kontrol sürecidir. Bu kapsamda değerlendirildiğinde instagramda takibi bırakanlar  için harika çözümler üreten internet siteleri mevcutur. Sorunsuz ve gerçek raporlama ve analizlerle sizin takipçi ve takip edilen kullanıcı listeleriniz karşılaştırılır ve sizi takip etmeyen kişiler listelenir. Tüm bunlara ilave olarak ayrıca kullanıcı beni takip etmeyen kişilere ilave olarak benimde takip etmediğim kişiler listesini görmek istediğinde bu işlemleri de listeleyecek bilecek analiz ekranları yer almaktadır.

Instagram Takip Etmeyenler  arandığında mutlaka doğru ve güvenilir internet sitelerini tercih etmenizi öneriyoruz.Mutlaka girdiğiniz internet sitesinde dikkat edilecek önemli ayrıntıları mutlaka kontrol edelim.Özellikle bir internet sitesine girdikten sonra hesabınız üzerinde herhangi bir sizin kontrolünüz dışında işlemler gerçekleşiyor mu mutlaka bunları kontrol etmeniz gerekmektedir.Eğer hesabınız sizin kontrolünüz dışında işlemler yapıyorsa mutlaka şifrenizi değiştirmeli ve hesabınızın uygulamalar kısmında yer alan tüm uygulamalara erişimi kaldırmalısınız. Mutlaka güvenerek kullanabileceğiniz belirli internet siteleri dışındakileri kesinlikle kullanmamalısınız. Sosyal medya sitelerinde hesaplarınıza ek özellikle ek yazılımlarla sağlanmaktadır. Bu ek özellikleri ne yazık yardımcı siteler oluşturmakta ve bu özelliklerle ziyaretçi sayılarını arttırıp reklam geliri sağlamaktadırlar.

  • Özellikle Instagram hesabınızdan otomatik resim paylaşımı , beğeni ve takipçi kazanma sitelerine girdiğinizde mutlaka siteden çıktıktan sonra şifrenizi değiştiriniz.Bu siteler havuz mantığı ile çalıştıklarından dolayı siteye giren herkes havuza dahil olmakta ve hesabınız sizin kontrolünüz dışında refleksler göstermektedir. Size bu konuda en büyük önerimiz kaliteli ve güvenilir internet sitelerini kullanmanız ve tüm sosyal hesaplarınızda mutlaka telefon onayınızın olmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. instagramda-sizi-takip-etmeyenleri-gorme-nasil-raporlanir Instagram’da sizi takip etmeyenleri görme, nasıl raporlanır? için yorumda bulun

    Instagram’da sizi takip etmeyenleri görme, nasıl raporlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram’da sizi takip etmeyenleri görme, nasıl raporlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.