İnternet Neden Yavaş? Facebook ve Twitter Ne Zaman Düzelir

Akşam saatlerinde Ankara’da gerçekleşen Rus büyükelçisi Andrey Karlov suikastının ardından internette yavaşlık var. Peki Facebook ve Twitter ne zaman düzelir?

Türkiye genelinde Rus büyükelçisine yapılan suikastten sonra internette yavaşlık yaşanıyor. Mevcut olan yavaşlamanın yoğunluktan mı, yoksa büyükelçi saldırısının ardından tedbir amaçlı yapılıp yapılmadığı konusunda bir bilgi yok.

Kullanıcıların düşüncesine göre ise Twitter, Facebook ve YouTube‘un yavaşlama sebebi yapılan suikast. Kullanıcılar, suikastın yaşanmasının ardından ikinci bir saldırı için teröristlerin haberleşmesine engel olmak amacıyla da yavaşlatma uygulanabileceğini düşünüyor.

  • Facebook ve Twitter Ne Zaman Düzelecek?

Resmi kaynaklardan Twitter, Facebook ve YouTube’un ne zaman hızlanacağı veya düzeleceği konusunda bir bilgi henüz yok. Kullanıcılar VPN kullanarak yavaşlığı aşmaya çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. internet-neden-yavas-facebook-ve-twitter-ne-zaman-duzelir İnternet Neden Yavaş? Facebook ve Twitter Ne Zaman Düzelir için yorumda bulun

    İnternet Neden Yavaş? Facebook ve Twitter Ne Zaman Düzelir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnternet Neden Yavaş? Facebook ve Twitter Ne Zaman Düzelir için ilk yorumu yapabilirsin.