iOS 9.0.1 güncellemesi geldi!

iOS işletim sisteminin son sürümü yeni iOS 9‘a bir güncelleme daha bugün geldi. iOS 9.0.1 şu an cihazlarda indirilebilir durumda.

Geçtiğimiz hafta iOS 9‘u yayınlayan Apple, bugün iOS 9.0.1 güncellemesini yayınladı. Gelen bu güncellemeyle, iOS 9 kurduktan sonra yavaşlama yaşayan kullanıcıların yavaşlama sorunu, şarj ve indirme problemleri de gideriliyor.

ios-9-0-1-indir-guncelleme

Apple’a yavaşlık, şarj ve indirme konularında gönderilen geri bildirimlerden sonra harekete geçen Apple, bu sorunlara çözüm için iOS 9.0.1 güncellemesini yayınladı.

Yeni güncellemede iOS 9.0‘a ek olarak hiçbir takviye yok ve güncelleme sadece iOS 9.0‘da yaşanan sorunların giderilmesi için yayınlandı.

Apple bu güncellemeyi kesinlikle almanızı öneriyor. Hata ile karşılaşmamış olan kullanıcıların ileride sorunlar yaşayabilecekleri belirtildi.

iOS 9.0.1 güncellemesini telefonunuzun Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme kısmına girerek sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ios-9-0-1-indir-guncelleme-2 iOS 9.0.1 güncellemesi geldi! için yorumda bulun

    iOS 9.0.1 güncellemesi geldi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iOS 9.0.1 güncellemesi geldi! için ilk yorumu yapabilirsin.