iOS 9’un çıkış tarihi belli oldu!

Uzun zamandır yoğun ilgiyle beklenen Apple‘ın son ve yeni işletim sistemi iOS 9‘un kullanıcılara sunulacağı tarih belli oldu.

Apple firması bugün yaptığı geniş çaplı lansmanında yeni ürünleri ve bu yeni ürünlerin yazılımları hakkında bir tanıtım yaptı. Apple TV‘nin yeni işletim sistemi tvOS‘tan, Apple Watch‘un işletim sistemi watchOS 2 ‘ye kadar geniş bir bilgi verdi.

ios-9-cikis-tarihi-belli-oldu

Yeni işletim sistemi iOS 9 hakkında ise verilen bilgilere göre, iOS 9 olan cihazlar daha güvenli ve daha hızlı olacak. Aynı zamanda kullanımda kolaylık sağlayacak ve pil ömrünü arttıracak.

iOS 9‘un 16 Eylül tarihinde kullanıcılara indirilmeye hazır hale getirileceği açıklandı. Bundan hariç olarak işletim sisteminin, kayıtlı kullanıcılar için diğer bir sürümü olan “gold master” sürümü de yayınlandı. Eğer kaydınız yoksa, iOS 9’un “gold master” sürümüne 99 dolarlık bir fiyatla sahip olabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ios-9-cikis-tarihi-aciklandi iOS 9’un çıkış tarihi belli oldu! için yorumda bulun

    iOS 9’un çıkış tarihi belli oldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iOS 9’un çıkış tarihi belli oldu! için ilk yorumu yapabilirsin.