iPhone 5SE’de pembe renk seçeneği de olacak!

4 inç ekran boyutuyla gelmesi beklenen iPhone 5SE için farklı renk seçeneği olarak pembe de eklenecek. Yani iPhone 5SE gümüş, uzay grisi ve pembe olacak.

15 Mart‘ta düzenlenecek olan etkinlikte Apple Watch ve iPad Air 3 modelleriyle beraber tanıtılacak olan iPhone 5SE, iPhone 5’in geliştirilmiş bir versiyonu olacak kullanıcılara sunulacak.

Daha önce iPhone 5SE özellikleri ve fiyatı gibi detayları sizle paylaşmıştık. Bugün gelen bir habere göre de iPhone 5SE‘de pembe renk seçeneği de olacak.

Kullanıcıların uzay grisi, altın ve gümüş renklerinden sıkılmış olabileceğini düşünen Apple, pembe renk seçeneğiyle de farklılık yaratmak istiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Emir dedi ki:

    Bu olay kesinlikle satışların daha da artması için düşünülmediyse bende bir şey bilmiyorum 🙂 bu model çıktıktan sonra bayanlar hücum edecek bence :))

  2. nermin dedi ki:

    iphone 6 da aslında renk seçenekleri daha çok olsa daha iyi olur pembe renk kadınlar için iyi genelde pembe rengi alacaklardır ve güzel görüntüsü var

  3. orhan dedi ki:

    Çıkarsa ilk alacak kişi ben olurum eşime sürpriz yaparım. 15 martta düzenlecek etkinlikte tanıtılacak. O zaman mayısı bulur ülkemize gelecek. Fiyatın 1.750 tlden aşağı olmaz. Yine de alırım.