iPhone 6s çıkış tarihi ne zaman?

Teknoloji devi Apple, iPhone serisinin 6s modelinin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında resmi bir bilgi vermese de, geçtiğimiz dönemlerde buna benzer bir satış takvimi takip ettiği için iPhone 6s Eylül 2015’te piyasaya sürülebilir.

iphone-6s-ne-zaman

ABD merkezli teknoloji devine yakın kaynaklara dayandırdığı haberlere göre, ‘iPhone 6s’ adını alması beklenen yeni iPhone modeli 2GB RAM’e sahip olacak. iOS 9 ile çalışacak iPhone 6s’in 64 GB ve 128 GB belleğine sahip modellere sahip olacağı, kamera kalitesinin de 1080 hd olacağı gelen iddialar arasında.

“iPHONE 6s APPLE SIM İLE GELECEK”

Geçtiğimiz aylarda iPad Air 2 ve iPad Mini 3’ü tanıtıldığı toplantıda duyurulan Apple SIM’in yeni iPhone modellerinde bulunacağı da sıklıkla dile getirilen iddialar arasında. Apple’ın uzun zamanda Apple SIM’i tüm akıllı telefonlarına entegre etmesi bekleniyor. ABD’de T-Mobile, AT&T ve Sprint’te anlaşmalı olan Apple SIM’in ne zaman ve hangi GSM operatörleriyle Türkiye’de kullanıma gireceği şu an için bilinmiyor.

“EYLÜL’DE SATIŞA ÇIKACAK”

iPhone 6s’in ABD’de 649 dolardan başlayan fiyatlarla Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor. Dünya genelinde 700 milyonun üzerinde iPhone satışı yapan Apple’ın ürünün lansman tarihini önümüzdeki aylarda açıklayacağı belirtiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iPhone-6S iPhone 6s çıkış tarihi ne zaman? için yorumda bulun

    iPhone 6s çıkış tarihi ne zaman? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPhone 6s çıkış tarihi ne zaman? için ilk yorumu yapabilirsin.