İşte en popüler Android ve iOS uygulamalar listesi!

Drawbridge, 2015 yılının son çeyreğinde en çok indirilen Android ve iOS uygulamaların listesini yayınladı. İşte en çok indirilen uygulamalar ve oyunlar!

Programlama ve reklam şirketi Drawbridge, 2015 yılının son çeyreğinde en çok indirilen Android ve iOS uygulamalarının listesini yayınladı.

Listenin zirvesinde güvenlik ve yönetim uygulamaları yer alırken, sosyal medya, fotoğrafçılık ve oyun gibi kategoriler geride kaldı.

Telefonda temizlik yapmayı sağlayan, uygulamaların temp dosyalarını silen ve RAM’de temizlik yapan Clean Master uygulaması, Android cihazların en çok indirdiği uygulama oldu.

İşte en popüler Android ve iOS uygulamalar listesi2

CM Security Antivirus uygulaması ise ikinci sırada yer aldı. SuperBright LED Flashlight, Kasım ve Aralık aylarında listenin 3. sırasında yer almayı başardı.

Öte yandan iOS platformunda eğlence uygulamaları ön plana çıktı. Ekim ayında Tango, Kasım ayında iFunny, Aralık ayında ise Words With Friends uygulamaları ilk sırada kendilerine yer buldu.

İşte en popüler Android ve iOS uygulamalar listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çetin dedi ki:

    Paylaştığınız uygulamaların bazıları dikkatimi çekti ve araştırdım kafama yatanlar oldu en yakın zamanda telefonuma kurup deneyeceğim bunların listesini paylaştığınız için çok teşekkür ederim.