Karşınızda 60.000 TL’lik bilgisayar!

Fiyatları çok yüksek ve performansları muhteşem olan ve neredeyse bütün oyuncuların hayali olan toplama bilgisayarlardan biri: 60.000 TL’lik bilgisayar!

ABD lokasyonlu firma Wallace Santos tarafından kurulan Maingear, topladığı bilgisayarla çoğu bilgisayar tutkununa kafayı yedirtebilir diyebiliriz.

Asıl amacı oyun değil de render gibi işler olacak olan bu bilgisayar, hepimizin hayali olacak derecede donanım parçaları barındırıyor.

Son model ve yüksek performanslı parçalara sahip bu bilgisayarla tabiri caizse, uzaya bile çıkılır 🙂

İşte 60.000 TL’lik bilgisayar parçaları;

 • Asus Z10PE-D16WS anakart
 • 2 adet Intel Xeon E5-2687v3 işlemci
 • 4 adet Nvidia GeForce Titan Z
 • 10TB Samsung EVO SSD
 • 2 adet 1200 Watt değerindeki Corsair AX1200i güç kaynağı
 • 120GB RAM ve EK Water Blocks üretimi özel sıvı soğutma

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Batuhan dedi ki:

  Bu tarz ürünleri kişisel bilgisayar kategorisinde düşünüp değerlendirmek yanlış olur. Firma tarafından hazırlandığı haberde belirtilmiş. Açıkçası ben de bu tarz farklı ürünlere dair bilgileri okumayı seviyorum.

 2. Hakan dedi ki:

  Bilgisayar çok güzel diyeceğim fakat bilgisayar demeye dilim varmıyor resmen harikalar dünyası… Bunla her şeyi yaparsınız elbet fakat bu kadar para verilmez yani en azından verilmemeli diye düşünüyorum bir bilgisayara..

 3. ahmet dedi ki:

  Teknolojiyi seven olarak gerçekten çok yüksek fiyatı ancak özelliklerine bakılırsa fiyatını hakkeden bir Bİlgisayar. Türkiyede alıcısı çıkarmı bence çıkar. Canavar değil artık bu uzay mekiği:)

 4. Selçuk dedi ki:

  Buna bilgisayar demek zor. Çok yüksek hitli web siteleri bile barınabilir bu cihazda. Neden böyle şeyler yapıp insanları özendiriyorlar çok gereksiz 🙂

 5. Çağlar dedi ki:

  Bu tam bi canavar! Acaba kaç yıl boyunca bu bilgisayarla çıkan oyunları full özellikte oynayabilirsin? Düşünsenize ekran kartım yetmiyor , hafızam , işlemcim yetmiyor lafları tarihe karışıyor! Çok isterdim…