Knight Online Steam’e geliyor!

Dünya genelinde 10 yıldan fazla bir süredir milyonlarca oyuncunun oynadığı efsane MMORPG oyunu Knight Online, Steam’e geliyor.

Bir neslin geleceğini, okul hayatını ve iş hayatını mahveden efsanevi MMORPG oyunu Knight Online, yakın bir zamanda Steam‘de yer bulacak. Oyuncular arasında son 1 aydır oldukça konuşulan ve beklenen olay kısa süre içinde gerçekleşecek.

Knight Online‘ın Steam‘de yeniden can bulmasıyla oyuncuların aklında da soru işaretleri başladı. Birçok oyuncu Knight Online server’larının eski günlere dönmesini istiyor. Fakat bir kesim de özledikleri eski ortamın yeniden olmayacağının farkında.

knight-online-steam

NTTGame’in Knight Online’ın Steam‘e gelmesiyle ilgili yaptığı açıklamada ise bazı soru işaretlerine cevap verildi. NTTGame yaptığı açıklamada “Değerli Knight Online oyuncuları, 26 Ocak 2016 Pazartesi günü, Türkiye saati ile öğlen 12:00’da Knight Online‘ın Steam üzerinden resmen yayınlanmaya başlayacağını gururla duyurmak isteriz. Merakla beklenen bu gelişme ile beraber, sadece Steam üzerinden erişilebilecek çok özel ve yeni bir sunucu açılacak. Steam hesabınızda Knight Online‘ı istek listenize eklemeyi unutmayın!

Saygılarımızla, NTTGame || Knight Online Takımı

ifadelerine yer verildi. Şimdi ise binlerce Knight Online hayranı oyuncular, Steam mağazasında Knight Online geri sayımını takip ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. knight-online-steam-e-geliyor Knight Online Steam’e geliyor! için yorumda bulun

    Knight Online Steam’e geliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Knight Online Steam’e geliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.