Kurşunun isabet ettiği telefon, Özel Harekat Polisi’nin hayatını kurtardı!

Doğuda teröristlere karşı yapılan operasyonlarda garip bir olay yaşandı. Gelen bir kurşun akıllı telefona isabet etti ve özel hareket polisinin hayatı kurtuldu.

  • Şimdiye kadar yabancı ülkelerden şanslı kişilere rastlamış ve buna benzer “kurşunun isabet ettiği telefon hayat kurtardı” tarzı haberler yapmıştık.

Fakat bu defa durum ülkemizden hatta bir özel harekat polisinden. Doğu illerde terörist oluşumlara karşı yapılan operasyonlarda bir Türk özel harekat polisinin cebindeki telefona kurşun isabet etti. Bu kurşun özel harekat polisinin vurulmasını engelleyerek adeta onu hayata döndürdü.

kursunun-isabet-ettigi-telefon-ozel-harekat-polisinin-hayatini-kurtardi-2

Sosyal medya üzerinde rastladığımız bir fotoğraf da olayın duygusunu bize anlatmaya yetiyor ve hepimizi derinden etkiliyor. Kurşunun geldiği telefonun fotoğrafının yanında bir not var ve notta “Bugün operasyon sırasında kurşun cep telefonuna gelip Allah seni esirgeyip, bize bağışladı ya şükürler olsun… Bu hediyem sana feda olsun yiğidim.” yazıyor ve bu not özel hareket polisinin komutanına ait.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kursunun-isabet-ettigi-telefon-ozel-harekat-polisinin-hayatini-kurtardi Kurşunun isabet ettiği telefon, Özel Harekat Polisi’nin hayatını kurtardı! için yorumda bulun

    Kurşunun isabet ettiği telefon, Özel Harekat Polisi’nin hayatını kurtardı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurşunun isabet ettiği telefon, Özel Harekat Polisi’nin hayatını kurtardı! için ilk yorumu yapabilirsin.