League of Legends Kış Mevsimi Finali Lig TV’de!

Dünya genelinde ve ülkemizde milyonlarca oyuncu kitlesine sahip League of Legends oyununun e-Spor finali olan Kış Mevsimi Finali‘ni Lig TV canlı yayınlayacak!

Online oyunların gelişmesiyle ortaya çıkan e-Spor dalı, günden güne popülerliğini arttırıyor. Bu gelişme de çeşitli turnuvaları ve şampiyonaları beraberinde getiriyor.

Riot Games tarafından yapılan ve milyonlarca oyuncu kitlesi olan League of Legends oyununun Kış Mevsimi Finali etkinliği de büyük bir kitle tarafından beklenmekte.

Bu yıl gerçekleşecek olan Kış Mevsimi Finali, Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. İzlemek isteyen oyuncu kitlesi, etkinlik için bilet arıyor fakat biletler 2 saat içinde tükendi. Hal böyle olunca da Kış Mevsimi Finali‘nin hangi kanalda canlı olarak yayınlanacağı sorusu akıllara kazındı.

LOL Kış Mevsimi Etkinliği hangi kanalda?

  • League of Legends 2016 Kış Mevsimi Finali, canlı olarak Lig TV‘den yayınlanacak.

Lig TV, Twitter adresi üzerinden attığı tweetle oyunun bu yıl gerçekleşecek olan Kış Mevsimi Finali’nin yayın haklarının alındığını duyurdu ve oyuncu kitlesini üzdü. Çünkü şimdiye kadar bu etkinlik paralı bir kanalda yayınlanmamıştı. League of Legends Kış Mevsimi Finali 3 Nisan Pazar günü saat 14.30’da Digiturk 91. Kanal‘da yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. league-of-legends-kis-mevsimi-finali-lig-tvde League of Legends Kış Mevsimi Finali Lig TV’de! için yorumda bulun

    League of Legends Kış Mevsimi Finali Lig TV’de! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak League of Legends Kış Mevsimi Finali Lig TV’de! için ilk yorumu yapabilirsin.