Mars’ta kayık ve yengeç bulundu!

NASA tarafından çekilen görüntülerde ortaya çıkan görüntüler oldukça esrarengizliğini koruyor. Bunlara bir yenisi daha eklendi.

mars-yengeç-görüntü

Kızıl gezegen Mars ile alakalı araştırmalar yapan uzmanların inancına göre Mars’ta uzun yıllar önce uygarlıklar yaşıyordu ve bu uygarlıklar nükleer patlama ile yok oldu.

Bu inancı kanıtlayacak şekilde de açıklamalar yapılıyor. Mars yüzeyindeki uranyum ve toryum izleri söz konusu inanılan nükleer patlamayı destekler derecesinde.

Geçtiğimiz günlerde de Mars yüzeyindeki görüntülerden birisinde bir kadın silüeti belirmişti. Uzmanlar bunun bir yaratık olduğunu iddia ediyorlar. Bugün ise ufo ve görüntü uzmanları paylaştıkları görüntülerde Mars’ta kayık benzeri bir nesne ve yengeç benzeri bir görüntü paylaştılar.

mars-kayık-görüntü

Uzmanlar her ne kadar bunun bir yanılma olduğunu söylese de Dr. John Brandenburg’un teorisine göre yengeç silüeti Mars’taki sert ve aşırı kötü hava koşullarında hayatta kalmaya çalışmış bir fosilin kalıntısı.

Bakalım önümüzdeki günlerde Mars’tan yine ne tarz esrarengiz görüntüler paylaşılacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mars-kadin-fotografi Mars’ta kayık ve yengeç bulundu! için yorumda bulun

    Mars’ta kayık ve yengeç bulundu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mars’ta kayık ve yengeç bulundu! için ilk yorumu yapabilirsin.